Zavrieť

Porady

mám pozemok aj projekt

vlastním 5000m2 pozemku a mám vypracovaný projekt na stavbu motorestu - niečo v štýle drevo - kameň. Nemám však dostatok skúsenosti v tomto smere. Je to hneď na začiatku Mošoviec pri Martine. Ak sa chce niekto pridať so svojími skúsenosťami, alebo si na to trúfa sám - rada výjdem v ústrety.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fred666 je offline (nepripojený) Fred666

    Fred666
    Cauko. To bude musiet byt na vysokej urovni ten motorest aby to slapalo. Ked tak jazdim po SVK tak mam pocit ze mozno 10% motorestov je za vodou a tych 90% ledva preziva. Tak drzim palce.

    Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

    Alex_M
    zaklad je perfektna kuchyna, dobre ceny a hlavne moznost parkovania kde sa nemusia vodici bat o naklad. ak budu splnene tieto 3 veci tak sa to rychlo rozsiri medzi vodicmi a bude stala klientela.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Mozno aj kompletny kamerovy system. Raz sa nejake zabery budu hodit . + pocit bezpecia pre kamionistov, vodicov...

    Mozno aj nejaky priestor pre mensie servisne/udrzbove zasahy.

    Za zistenie by aj stalo, kde sa nachadza najblizsia cerpacia stanica.. Ak dostatocne daleko, dnes sa daju spravit aj velmi nenarocne "mini" verzie.

    mám pozemok aj projekt

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.