Zavrieť

Porady

Modra Skylink karta

ahojte,

vymenili sme novu skylink kartu a vôbec nemame základne programi STV1, STV2...
V sprievodnom liste ku karte bolo napisane že sa aktivuje sama ale neviem či to je pravda, už druhy deň to nejde

nema niekto skusenosti...

ďakujem
Usporiadat
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Aj nám ju menili, ale aktívna bola myslím hneď. Ak ti nejde, skús vypnúť/zapnúť prístroj. A dáva sa do prístroja tou šipkou dopredu a nadol .

My sme si zaplatili aj české programy (jednorazový poplatok), ale idú nám len 20 sekúnd, potom sa zakódujú . Na stránke SkyLinku som čítala, že zrejme máme starý prístroj a že bude treba (možno) doňho dačo pridať (zrekonštruovať)!!! Máme STRONG CI 4500 SRT.

A vôbec nám nejde STV 3 .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Je fakt ako pisal jess, najprv musis zistit, kde je v receiveri citacie zariadenie, ci ma byt cip smerom hore, alebo dolu (niektore receivery to maju tak, ine zas tak).
Na kartu sa cez sat. zapisuju EMM instrukcie az potom sa stane kanal aktivny. Ak nemas receiver zo zabudovanym cryptovorksom, alebo original cryptoworks modul, tak to nepojde.
Napis aky mas receiver
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mne síce načítalo všetko, čo som mala pôvodne, len STV3 mi nikde nezadalo. Povedali mi, že si to musím nastaviť cez menu. Keď budem mať čas, budem študovať nastavenie STV3 cez menu. Ten prístroj kde vkladám karty sa volá homecast a mám ho asi štyri roky. Ak by mi to niekto vedel nalinkovať, pomohol by mi .Takto budem musieť zapnúť moje mozgové závity a mudrovať
0 0
Ciskova Ciskova

Ciskova je offline (nepripojený) Ciskova

ďakujem za radu, vypla som pristroj a aj tak to nefunguje.
Ja mam homecast eM200CR.
V pondelok skúsim zavolať na infolinku a budem sa informovať, lebo rodičia maju DIGI a bežne sa stane že sa im zablokuje karta a musíme ich tel. upozorniť a oni to odblokuju.
Ďakujem
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No moment DAMY
Predpokladal som ze STV3 mate nascanovane, ale podla toho co citam, tak asi nie
Musite ist fakt cez menu a najst tam niekde polozku, hladanie kanalov skenovanie, alebo nieco podobne (nemam homecast, takze neviem ake ma menu, ale v principe je to vsade rovnake)
Ak tam uz mate prednastavene transpondery, tak vyhladat ten s frekvenciou 10803 horizontal a dat ho prescanovat (pripadne ak to neviete najst, tak skusit prescanovat celu druzicu) aby sa vam v zozname STV3 vobec objavil
Pre Ciskova tvoj homecast ma zabudovany modul cryptoworks, takze by nemal byt problem s STV3
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Čo je to transponder ? Vieš nám to nejako laicky priblížiť ? Ja mám cryptoworks (či čo to je) a STV 3 som nenašla, resp. niekde na SKYLinku som našla, že je na satelite ASTRA 1E 23,5 východne., kmitočet 10803, horizontálne. Teraz neviem, či to je tá ASTRA 3 na ktorej mám aj STV1 a STV 2, Markízu, JOJku alebo mám hľadať nejaký nový satelit s týmto názvom, lebo takýto som nenašla. A to som tiež nenašla v návode ako sa vyhľadáva družica (satelit).
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ak ti ide STV1 JoJ, TA3, tak mas to nastavene dobre, ked tam chytas aj NOE tak parabolu mas nastavenu na 100% dobre, pretoze noe vysiela iba na ASTRA 1E 23,5 východne.
Takze satelit hladat nemusis, musis v menu najst (ako som pisal vyssie) vyhladavanie kanalov, skenovanie, alebo take nieco a potom to preskenovat.
Viac ti nemozem napisat, lebo nepoznam menu tohto receivera
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
ZMENA, nemám ten Cryptoworks (ako mi teraz muž povedal). Máme tam len nápis, že tam môže ísť, ale nemáme to. Tak asi darmo hľadám STV 3 , áno ?

NOE TV ide.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

nene
Ty STV 3 musis naladit ci mas cryptovorks, alebo nie, POZOR nemyslim pozeranie, ale naladenie, aby si ju mala v zozname, ze mozes na nu prepnut. Ak ju budes mat v zozname, tak by to malo byt OK (uz pisem treti krat, naskenovat cez menu, lebo ona ti tam neskoci sama, aj v radii si musis naladit stanicu, nie ?)
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ja som dala automatické vyhľadávanie programov na ASTRE 3 (tam , kde mám aj NOE TV) a STV 3 mi nenašlo. Našlo mi 44 programov, z toho asi len nejakých 12 televíznych a asi zvyšok rádiových staníc.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

A prehladavola ti aj tu frekvenciu 10803 MHz ?? Musis ho tam mat !!!
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
No fakt neviem, kde je problém, lebo keď som dala naladiť frekvenciu 10803 , tak mi napísalo : "Vyhľadávanie zlyhalo" !
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No nezadava sa tam nahodou aj polarizacia, Sr, FEC a pod ??
Ak mozes, tak urob nejake fotky z TV aby sme to videli
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Tak prikladám fotky z ladenia ....
f1 002.jpg  
f1 001.jpg  
f 006.jpg  
f 001.jpg  
1/1
0 0
Ciskova Ciskova

Ciskova je offline (nepripojený) Ciskova

Ahojte, tak mne sa už to podarilo, mali sme len trocha posunutu parabolu po netrpezlivom skúšani sa mi podarilo naladiť si všetko, som rada že som na to prišla sama a nemusela som nikoho pytať aby mi to prišiel nainštalovať. Ďakujem za rady.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

jess Pozri príspevok
Tak prikladám fotky z ladenia ....
Takze, co sa tyka toho prveho obrazku, tak, symbolova rychlost ma byt nie, 12000, ale 22000 a FEC ma byt 2/3 (nie 5/6).
Vidim, ze level mas 59% ale kvalitu 0% to znamena, ze asi mas tiez zle nastavenu parabolu, respektive mas blbe parametre.
Parametre pre STV3 na Astra 3A su
Frekvencia 10803 MHz
Polarizacia Horizontalna
symbolova rychlost 22000
FEC 2/3
V-pid 110
A-pid 120 alebo 130 AC3
PCR-pid 110
Inak ti uz neviem poradit, musis to preskenovat
0 0
lukacpe lukacpe

lukacpe je offline (nepripojený) lukacpe

jess Pozri príspevok
Aj nám ju menili, ale aktívna bola myslím hneď. Ak ti nejde, skús vypnúť/zapnúť prístroj. A dáva sa do prístroja tou šipkou dopredu a nadol .

My sme si zaplatili aj české programy (jednorazový poplatok), ale idú nám len 20 sekúnd, potom sa zakódujú . Na stránke SkyLinku som čítala, že zrejme máme starý prístroj a že bude treba (možno) doňho dačo pridať (zrekonštruovať)!!! Máme STRONG CI 4500 SRT.

A vôbec nám nejde STV 3 .
Na tomto prijimaci pokial neprehrajes novsi firmware tak ceske programy ani nepojdu. A novsi firmware na tento typ prijimaca ani nieje. Odporucam ti zakupit novy receiver napr. Opticum 7100 CX.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Pokial dobre citam, tak tento receiver ma jeden vstavany CW modul a 2x CI. Je to uplne jedno ci je to cz, alebo Sk, alebo nejaky iny kanal kodovany systemom Cryptoworks, ak mas platnu kartu a mas to zasunute v vstavanej citacke, musi ti to fungovat.
0 0
jarka16161 jarka16161

jarka16161 je offline (nepripojený) jarka16161

Prosim vas, poradte mi
Mam Clarke Tech2100 a po vlozeni modrej karty mi nic neslo, nainstalovali mi don cryptoworks a teraz mi programy idu ale asi po 15-20min sa programy zakoduju potom vypnem a zapnem chvilu idu a zas sa zakoduju. V com je problem?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Nasiel som malo info o tomto receivery a vacsinou vsetko v nemcine, takze z toho vela neviem, ani som nevidel, ci to ma CI, ale asi isto ma, ked tam davas kartu.....
Dali ti tam novy cryptoworks modul ??
Skus ci ti to robi aj pri nekodovanych, napr, TA3. Chyba bude asi niekde v receivery, ked ho mas v zaruke reklamuj ho, ak nie kup si novy, teraz su celkom lacne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať