Zavrieť

Porady

stavebné stojky

ahojte potrebujem stavebne stojky a nemozem ich nikde zohnat, 130ks , 2,6-2,7 m. Viete mi niekto poradit? Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zypsik je offline (nepripojený) Zypsik

    Zypsik
    Ked uz nic ine nepomaha - zober auto a prejdi sa po nejakej stavebnej lokalite a opytaj sa na stavbach, kde taketo nieco mohli prednedavnom robit. Bud tu gulatinu este maju vzadu na dvore alebo mozno aspon poradia, odkial ju mali.

    dad111 je offline (nepripojený) dad111

    Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac dad111
    Kazdy ma ine moznosti. Ja byvam v kraji, kde je dost lesov. Predtym, ako som zacal stavat som isiel na prechadzku, nsiel som si lokalitu, kde prave robili lesni robotnici preriezku mladeho lesa. Pritom vyrezuju mladinu, ktora zahustuje les. Zasiel som na lesnu spravu a legalne a za par korun som si mohol sam odviezt stojok, kolko som len chcel.

    Zypsik je offline (nepripojený) Zypsik

    Zypsik
    Ano, les je samozrejme alternativa. Legalna, pomerne lacna a navyse sa nou da nakoniec zakurit. My sme preriedili stromy na pozemku (agaty) a stojok sme mali dostatok (samozrejme ze nie 130, nam stacilo zo 20 na nejake drobnosti)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.