Zavrieť

Porady

uver 100tis. - zacinajuci zivnostnik

Viete o nejakej banke, ktora da bezucelovy uver 100 000 zivnostnikovi (bez rucitela)? Zivnost od 1.9.2007, cisty prijem za min rok bol za to obdobie 4 mesiacov 90tis. Riesil som nieco cez OVB ale dopadlo to tak ze som sa akurat len nas**l takze ak by mi isiel radit nejaky OVBak tak uz dopredu dakujem, neprosim. Viem ze je to problem so zacinajucimi zivnostnikmi ale ak by ste vedeli o niecom tak DAKUJEM za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    padro Pozri príspevok
    Viete o nejakej banke, ktora da bezucelovy uver 100 000 zivnostnikovi (bez rucitela)? Zivnost od 1.9.2007, cisty prijem za min rok bol za to obdobie 4 mesiacov 90tis. Riesil som nieco cez OVB ale dopadlo to tak ze som sa akurat len nas**l takze ak by mi isiel radit nejaky OVBak tak uz dopredu dakujem, neprosim. Viem ze je to problem so zacinajucimi zivnostnikmi ale ak by ste vedeli o niecom tak DAKUJEM za rady.
    Skús v banke, v ktorej máš zriadený účet na podnikanie. Napr. mám skúsenosť, že jednému klientovi dala VUB-čka úver aj keď bol v strate, nakoľko cez BU prechádzal veľký obrat úhrad...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    mam ucet v TB a tam nehrozi aby mi dali, ti maju dokonca podmienku 2 roky mat zivnost,... "dobsony" nechcem ho na podnikanie ... teraz mam na bankovom ucte obrat 200 tis. mesacne.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    nemate nikto s tym skusenosti

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    zistil som ze ziadna banka nie je ochotna pozicat zacinajucemu zivnostnikovi,.. nemate niekto skusenost s uverom od Ge money?

    mladymuz je offline (nepripojený) mladymuz

    mladymuz
    myslim, ze pokial ho nechces na podnikanie tak budes mat vacsi problem. Treba ist priamo do nebankoviek a opytat sa tam. Kazda ma podmienky ine. Niektori zivnostnikom zo zasady nedaju (lebo obchodne podmienky)

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    odporucam GE money (dafam ze nie je to reklama) 100tis. uver za 3 roky sa preplati 30tis. v podstate uroky ako v banke, do pol hodiny vybavene bez nervov

    uver 100tis. - zacinajuci zivnostnik

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.