Zavrieť

Porady

Dokladovanie stavebného úveru

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či nemá niekto z vás skúsenosti s dokladovaním stavebného úveru kúpenými faktúrami a bločkami. Ide o to, či s tým niekto z vás nemal problémy alebo či mu neprišla kontrola na stavbu, či to určite použil na to čo bolo na faktúre. Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Sonica Pozri príspevok
Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či nemá niekto z vás skúsenosti s dokladovaním stavebného úveru kúpenými faktúrami a bločkami. Ide o to, či s tým niekto z vás nemal problémy alebo či mu neprišla kontrola na stavbu, či to určite použil na to čo bolo na faktúre. Ďakujem
Pozri ETIKETU PORADy :

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

focus3ccd
Nikdy mi pocas 4 rokov nikto neprisiel na stavbu a nic nekontroloval. Aj ked v skutocnosti staviam, a vsetko ide do stavby. Iked pravda je, ze na zaciatku som musel nejake pozhanat, aby som mal 100% sumu. To je inak pekna hovadina, ze musim vydokladovat celu sumu aj tu moju vlozenu, aj poskytnuty uver. Niekedy je to naozaj problem. Vsak si prave preto poziciavam, lebo nemam....

Sonica je offline (nepripojený) Sonica

Sonica
ved my sme teraz nedavno zobrali uver a ked chceme dostat zostatok musime vydokladovat celu sumu, ale odkial mam zobrat peniaze na celu sumu to mi nepovedali.... kupila som faktury, nieco od znamych a tak, ale bojim sa aby nekontrolovali, aj ked staviame dom, ale predsa.
Mam fakturu na podlahu na 2krat taku plochu ako mam v skutocnosti a vela takych podobnych co nesedia presne na skutocny stav

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
Sonica Pozri príspevok
ved my sme teraz nedavno zobrali uver a ked chceme dostat zostatok musime vydokladovat celu sumu, ale odkial mam zobrat peniaze na celu sumu to mi nepovedali.... kupila som faktury, nieco od znamych a tak, ale bojim sa aby nekontrolovali, aj ked staviame dom, ale predsa.
Mam fakturu na podlahu na 2krat taku plochu ako mam v skutocnosti a vela takych podobnych co nesedia presne na skutocny stav
A na čo si minula peniaze, ak nie na stavebné účely? A ešte sa k tomu aj verejne priznávaš!

Nahlasujem tvoj príspevok za porušenie etikety.

515 je offline (nepripojený) 515

515
Ja som si tiež "kúpila" bločky, niečo od známych, s tým problém nebol, ale ja som veru naletela na jeden inzerát, a keďže nám ešte chýbali bločky v hodnote cca.60 000,- tak som to tiež riskla. A to bola najväčšia chyba, pretože to kontrolovali a prišli na to. Tak som 20 % -ný zostatok úveru nedostala. Teraz platíme za úver celú sumu, ale ho aj skôr splatíme. Moja rada: nenaleť na inzeráty, radšej zháňaj od známych.

Dokladovanie stavebného úveru

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.