Zavrieť

Porady

Alfa 147 dom na mieru

Ahojte,

hodte nejaky comment na tento dom.
http://www.domnamieru.sk/?lang=SK&zv...nd=-&garazFind=-

Alfa 147.
Situoval by som ho tou presklenou castou na juho juho zapad.
Tu mini kupelnu vlavo v strede by som zrusil a dal tam satnik, resp. akykolvek iny odkladaci priestor, nielen na handry.
Nalavo napravo ziadne okna - to mi vyhovuje, velkost miestnosti slusna.

Dik za nejake trefne postrehy.
Urcite ale budem potrebovat "nerozbitne" skla.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anka1212 je offline (nepripojený) anka1212

    anka1212
    ahoj, pozrela som si vsetky domy na tejto stranke kedze v buductnosti budem tiez hladat . Tento patri medzi tie co sa mi velmi pacia. Interier zalezi na Vas , nikto iny tam byvat nebude. Pacia sa mi otvorene priestory a velke okna. Neviem co presne mam k tomuto vyberu povedat , ja by som do toho sla. Tak prajem vela chuti a napadov.

    Zypsik je offline (nepripojený) Zypsik

    Zypsik
    Moje postrehy:
    1. na moj vkus zbytocne komplikovany podorys a strecha - velka pracnost a zbytocne predrazene. Ale ak sa to zhoduje s estetickym citenim, nemam vyhrady. Ale tych 20cm odskoku pri vchodovych dverach by som vazne urobil rovno.
    2. uz to tu bolo - kupelna a WC rovno z obyvacky. Navyse zrusenim malej kupelne ostava pre 4-5 clennu rodinu jedine SPOLOCNE wc a kupelna. Snad rano neodchadzate vsetci v rovnakom case...
    3. ten centralny priestor je OK, ale je v nom 7 dveri+krb. Skusali ste si to na nacrtku zariadit?

    AdamC je offline (nepripojený) AdamC

    AdamC
    Ahojte, no popravde, ten odskok aj mne pride uplne uleteny, a ten zrusim. Popravde pocet osob, ktore tam budu byvat bude este nejaku dobu nizky.

    Mam to cele na milimeter nahodene v room arranger, pomaly aj zariadene, celkom sranda.

    Co sa tyka tej strednej miestnosti, to nebude rozhodne obyvacka. Mam to rpemyslene takto:
    vpravo dole - spalna
    vpravo hroe - tv room versus obyvacka
    vlavo hore - pracovna
    vlavo dole - kuchyna
    v strede - multipurpose room - s dlazbou s velkou oteruvzdornostou, protismykovou, bude tam mozne realizovat rozne aktivity - pingpongovy stol, biliard, posilnovna, skusobna pre kapelu atd...

    haluz nie?

    Alfa 147 dom na mieru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.