Zavrieť

Porady

skype

je mozne na pocitaci na skype mat urobene dva skype mena?neviem ako to urobit.dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    mozes mat jednu instalaciu skypu a pritom sa prihlasovat pod viacerymi uzivatelskymi menami, ale v danom case vzdy mozes byt prihlasena len pod jednym, cize sa vzdy prihlasis pod tym menom co potrebujes.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    robin78 Pozri príspevok
    mozes mat jednu instalaciu skypu a pritom sa prihlasovat pod viacerymi uzivatelskymi menami, ale v danom case vzdy mozes byt prihlasena len pod jednym, cize sa vzdy prihlasis pod tym menom co potrebujes.
    Na sucastne prihlasenie dvoch mien do skype potrebujes dva PC.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    Ano, je to možné...čítaj čo píše skype ponuka pri prihlasovaní a budeš vedieť že sa to dá.

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    machinak Pozri príspevok
    Na sucastne prihlasenie dvoch mien do skype potrebujes dva PC.
    Miesto dvoch PC by postacovalo pouzitie dvoch roznych klientov, ale to je trochu problematicke...

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...bože, načo chúďa dievča zaťažujete odbornými návodmi, stači sa zaregistrovať ako nový účastník a máš ďalšie meno, a pri prihlasovaní si dáš ake len meno chceš.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    bobino38 Pozri príspevok
    ...bože, načo chúďa dievča zaťažujete odbornými návodmi, stači sa zaregistrovať ako nový účastník a máš ďalšie meno, a pri prihlasovaní si dáš ake len meno chceš.
    Otazka bola dost nejednoznacne polozena. Neviem ci sa pyta na sucastne prihlasenie dvoch nickov alebo na moznost prihlasenia dvoch nickov - nie vsak sucastne.

    dimirka je offline (nepripojený) dimirka

    dimirka
    ja potrebujem 2 nici na jednom skype,nakolko nepouzivam len ja ten pocitac.ale hned ked kliknem na skype hned ma automaticky prihlasi,a nevidim tam zalozenie noveho konta.tak neviem ako.diki

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    dimirka Pozri príspevok
    ja potrebujem 2 nici na jednom skype,nakolko nepouzivam len ja ten pocitac.ale hned ked kliknem na skype hned ma automaticky prihlasi,a nevidim tam zalozenie noveho konta.tak neviem ako.diki
    Jasne... Klikni na Subor-odhlasenie a potom uvidis moznosti spustit skype po spusteni PC a prihlasit po spusteni. Tam budes moct zalozit nove konto.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    dimirka Pozri príspevok
    ja potrebujem 2 nici na jednom skype,nakolko nepouzivam len ja ten pocitac.ale hned ked kliknem na skype hned ma automaticky prihlasi,a nevidim tam zalozenie noveho konta.tak neviem ako.diki
    Skús sa cez Subor najprv odhlásiť a hneď ti vyhodí prihlasovaciu tabuľku. Dole si môžeš zakliknúť možnosti, ak ich chceš využiť.
    Ak chceš nové konto, tak ti nepomôžem. Skús hľadať v návode.
    Doplnenie: po odhlásení máš aj možnosť: nemám skype meno....
    Naposledy upravil Gabi03 : 12.08.08 at 09:31 Dôvod: doplnenie

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    dimirka Pozri príspevok
    ja potrebujem 2 nici na jednom skype,nakolko nepouzivam len ja ten pocitac.ale hned ked kliknem na skype hned ma automaticky prihlasi,a nevidim tam zalozenie noveho konta.tak neviem ako.diki
    Tak potom to mas jednoduche. Este pred samotnym prihlasenim mas pod polickom kde vpisujes svoje prihlasovacie meno linku "Don't have a skype name?" Nieco v zmysle, ci nemas skype meno. Takze len kliknes na tuto linku a vyplnis formular.

    dimirka je offline (nepripojený) dimirka

    dimirka
    dakujem krasne uz som to nasla.mne to automaticky prihlasovalo,a neboli tam moznosti.tak dik.ste zlati

    Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

    Dubak2000
    erzet Pozri príspevok
    Prosím o radu. Mám Skype verziu 5.5.0.117. Pri štarte sa objavuje obrázok Skype Home (v prílohe na pravo). Neviem ako urobiť, aby sa mi pri štarte neobjavoval. Je to možné?
    to ma tiez zaujima, ale myslim ze to nejde. Hladal som o tom nieco na webe a tiez sa tam pisalo ze to nie je mozne, aspon nie priamo v skype.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    tak mne sa to nezobrazuje (verzia 5.5.0.119). Dal som compact view a v polozke view (zobrazit) som odfajkol ten skype home

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Už sa mi to podarilo odstrániť. Mal som zafajknuté: Zobraziť Outlook kontakty. Dať fajku preč.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.