Zavrieť

Porady

Menovacie dekréty k PZ

Ahojte, potrebovala by som pomôcť, s menovacími dekrétmi, v jednej firme (a.s.) to tak robili a chcela by som to zaviesť aj u nás. Pracovný zmluva znela na obchodného zástupcu s príslušnými podmienkami, ale ak sa mal stať niekto vedúcim, neriešilo sa to dohodou o zmene pracovnej zmluvy ale menovacím dekrétom na post vedúceho, taktiež s príslušnými podmienkami (plat, zodpovednosť). išlo o to, že ak človek prestal spĺňať predpoklady na tento post, nemuseli sa mu zbytočne platiť vysoké mzdové nároky, ktoré boli k postu vedúceho pridelené, ale proste sa zase odvolaním jeho funkcia dostala na post obchodného zástupcu a nemuseli sa s ním zbytočne naťahovať. Teraz keď som si dala vyhladať vzor menovacieho dekrétu, všetko sa to spája len so škosltvom a vymenovaním štatutárov. Postupovalo sa vobec správne. Viete mi niekto poradiť vzor MD resp. či je takýto postup správny?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Menovacie dekréty k PZ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.