Zavrieť

Porady

zubna anesteza = neurologicky problem

Dobry den, mili poradaci,

potrebovala by som radu.

Cca pred polrokom mi zubar pri plombovani zuba pichol anestezu a trafil mi nerv (btw, stalo sa mi to pri nom uz styrikrat, takze v tychto dnoch som uz pacientkou ineho lekara). Bolo to velmi neprijemne a bolestive.

Odvtedy mi trpne brada a mam ju velmi citlivu na dotyk (rovnako aj spodnu peru). Okrem toho mam uz polroka problem aj s uchom (zalahnute - akoby vnutri opuchnute). Do minuleho tyzdna som si myslela, ze su to chronicky zapalene dutiny. Avsak teraz ma napadlo, ci tieto dva problemy spolu nahodou aj nesuvisia.

Prakticky lekar mi dal listok k neurologovi s poznamkou, ze si mysli, ze sa s tym uz asi budem musiet naucit zit (co ja odmietam!), ak je to neurologicky problem.

Rada by som vedela nazor viacerych odbornikov na vec, pripadne by bolo dobre, keby sem napisal niekto, kto ma podobnu nemilu skusenost s anestezou.

Zaroven vas prosim o info - meno nejakeho sikovneho neurologa v BB. Je ich tu totiz viac, neviem si vybrat a ziadnemu "slendrianovi" sa uz po zlych skusenostiach do ruk nevlozim...

Srdecne uz vopred dakujem za vase rady a skusenosti.

Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hetty je offline (nepripojený) hetty

    hetty
    Mne sa to tiež stalo. Pod zubom sa mi vytvorila taká hrčka od injekcie a hrozne to bolelo. Posielali si ma hore - dole. Zubárka tvrdila, že to nie je od zuba na krčnom tvrdili, že je to od zubz. Nakoniec som skončila na čelustnej chirurgii. Tam mi prepláchli kanáliky pod jazykom a musela som celé dni piť kyslé šťavy - džúsy. Nakoniec to samo zmizlo asi po 3 mesiacoch.

    1zuzana je offline (nepripojený) 1zuzana

    1zuzana
    hetty Pozri príspevok
    Mne sa to tiež stalo. Pod zubom sa mi vytvorila taká hrčka od injekcie a hrozne to bolelo. Posielali si ma hore - dole. Zubárka tvrdila, že to nie je od zuba na krčnom tvrdili, že je to od zubz. Nakoniec som skončila na čelustnej chirurgii. Tam mi prepláchli kanáliky pod jazykom a musela som celé dni piť kyslé šťavy - džúsy. Nakoniec to samo zmizlo asi po 3 mesiacoch.
    Dakujem, Hetty, ze si sa ozvala. Ludi s takouto negativnou skusenostou, co sa tyka anestezy, je urcite viac. Mne toto trva uz polroka a neviem, co s tym. Trpne mi pri dotyku cela brada.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    prečo si nezašla k lekárovi už dávnejšie?

    ITKA29 je offline (nepripojený) ITKA29

    ITKA29
    Milá Zuzana, mohla by si sa mi prosím ozvať. Mám podobný problém. Ďakujem pekne. ITKA

    zubna anesteza = neurologicky problem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.