Zavrieť

Porady

stavebna firma,stavebná partia

Zdravým Poraďákov,

a chcem sa na vás obrátiť s nasledujúcou vecou.
Hľadám zručnú,spoľahlivú a samostatnú firmu,alebo partiu na založenie a vybudovanie hrubej stavby rodinného domu v Banskej Bystrici.Základný material si viem zabezpečiť sám. Firma by si mala vedieť sama zabezpečiť beton a iné veci,ktoré urgentne pochybia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Neviem ako v Bystrici ale na západnom Slovensku budte hľadať ťažko.

    Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

    Milan.Žiška
    Na západnom Slovensku už ani nehľadajte - dobrú partiu bez práce nenájdete.( Všetci dobrí už prácu majú alebo už nie sú na Sloevnsku.)

    Smola - na zimu sa vrátia " dúfam že budú mať dosť zarobené.

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    V BB som našiel partiu na zateplenie a fasádu, je to horror. Nikdy by som si nepomyslel, že môžu byť "profesionáli" takíto tupí, mantaví či ako to ešte nazvať. Naozaj je nevyhnutné sám si naštudovať všetko, čo idete robiť, vlastnosti materiálov, ich kombinácia atď a stále alebo viackrát za deň byť pri nich. Boli často sami a teraz sa mi to vypomstilo. Každému radím, urobte si aspoň riadnu zmluvu...

    Rosch je offline (nepripojený) Rosch

    Rosch
    petmar Pozri príspevok
    V BB som našiel partiu na zateplenie a fasádu, je to horror. Nikdy by som si nepomyslel, že môžu byť "profesionáli" takíto tupí, mantaví či ako to ešte nazvať. Naozaj je nevyhnutné sám si naštudovať všetko, čo idete robiť, vlastnosti materiálov, ich kombinácia atď a stále alebo viackrát za deň byť pri nich. Boli často sami a teraz sa mi to vypomstilo. Každému radím, urobte si aspoň riadnu zmluvu...
    Je to bohužiaľ tak - ak nechodíte denne na stavbu a nekontrolujete ich, pokazia čo sa dá! Navyše do stavby Vám naimplementujú nie vždy materiál I. triedy akosti, ale na faktúre bude zaručene vyčíslená I. trieda! Z tohoto dôvodu je veľmi vhodné a osožné mať dobrý stavebný dozor, ktorý sa s "majstrami" nepozná...! Lepším variantom je byť remeselne zručný a robiť všetko svojpomocne...ale to je pre veľa z nás nemožné!

    stavebna firma,stavebná partia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.