Zavrieť

Porady

Banánky v čokoláde

Nemáte náhodou niekto recept na dobručké banániky v čokoláde?
Usporiadat
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

No my ich pozdlzne prekrojime a ogebrime cokoladou, slahackou by sa to ozdobilo, keba sme nejaku mali. Pocula som, ze v lepsich rodinach pod to daju kus piskotu, ani to u nas nevedieme. Kedze nemame ani tu cokoladu, tak recept je jednoduchy: osupeme a zjeme:-)))
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Mám jeden.

Vezmeme prezretý banán, ktorý naše dieťa nestihlo zjesť. Do menšieho hrnca rozlámeme 5-ročného veľkonočného zajaca a roztopíme. Správne starý zajac sa po roztopení rozdelí na 2 časti hnedú hmotu a žltú tekutinu. Týmto polejeme banán.Ak sa nám chce ísť do obchodu môžeme ho aj ozdobiť šľahačkou.

Týmto chcel mojej sestre urobiť radosť jej manžel.
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Nika, ale zabudla si na mäsovú príchuť teda na červíkov, z toho super starého čoko zajaca. :p
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Mám doma, ak nezabudnem tak napíšem.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Lucy
Nika, ale zabudla si na mäsovú príchuť teda na červíkov, z toho super starého čoko zajaca. :p
No o červíkoch neviem, ale škoda že nemám video záznam, z toho ako mi to sestra rozprávala. Tak dobre som sa už dávno nepobavila.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Lucy
Mám doma, ak nezabudnem tak napíšem.
čo máš? toho zajaca?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Evaman
Nemáte náhodou niekto recept na dobručké banániky v čokoláde?
Ja robím takto:
prekrojím banán na polovičku, potom aj pozdĺžne. Polejem roztopenou čokoládou - na varenie, nechám stuhnúť v chlade, niekedy dávam aj šľahačku na ozdobenie a posypem grankom. Moja dcéra ich má veľmi rada.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Dobré sú aj prekrojené na polovičku, obalené v práškovom cukre, opečené na masle, tým sa cukor skaramelizuje, posypané mletými orechami a ozdobené šľahačkou a čokoládou.
0 0
ala13 ala13

ala13 je offline (nepripojený) ala13

pehy na nose
To znie dobre, dala by som si, ak mate chut a tiez depku, ako ja po skonceni DPHacky, mozete vecer skocit, urobime si. Nezabudnite vsak doniest tie banany, cukor, maslo, orechy, slahacku a cokoladu:-))).
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Ty mas depku z depky/my tak volame DPH/? Alebo mas depku, ze skoncila depka? Na depku je najlepsi banan, obzvlast v cokolade. Na depku/DPH/ je najlepsi uctovnik.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

ala13-ja mám iba lyžičku.Môžem sa zastaviť?
0 0
luba3 luba3

luba3 je offline (nepripojený) luba3

Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac
Bratislavčania,prosím poradiť Žilinčanom,ako sa máme dostať z hlav.žel.stanice na Primaciálne námestie.Aspoň číslo električky.
V stredu idem so synom prevziať cenu za 2.miesto v súťaži"Európa v škole".
Ďakujem . luba3
0 0
Magduš Magduš

Magduš je offline (nepripojený) Magduš

kupis 5 bananov 1 balicek detskych piskot banany nakrajas na kolieska
poukladas na piskoty natrete dzemom prepychnes spajdlou a ponamacas
do rozpustenej cokoladovej polevy zo vsetkych stran naukladas sa mastny
papier a uz len cakas kedy stuhne cokolada detom velmi chuti
0 0
veronica veronica

veronica je offline (nepripojený) veronica

:O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac
hmmm......mňaaam
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Magduš
.......... detom velmi chuti
Aj mne, len bez toho lekváru :p
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

... uz len cakas kedy stuhne cokolada detom velmi chuti[/QUOTE

ja to poznám tiež bez toho lekváru, a chutí to nielen mojej malej ale aj mne, je to super, u nás to niekedy nestihne ani poriadne stuhnúť a už ich nie je.
0 0
ala13 ala13

ala13 je offline (nepripojený) ala13

pehy na nose
bepo
ala13-ja mám iba lyžičku.Môžem sa zastaviť?
Dones si i velku lyzicu, ale kde nic nie je, ani Bepo neberie.
Moje 2 deti by ti i tak nic nenechali:-))

Nepoznate niekto prosim recept na tie Kinder Pingui a ine rezy? Moje deti to zboznuju a neuveritelne vela to stoji. Pritom su to len 2 tenke piskotove kusky a krem medzi nimi. Je to obliate cokoladou. Nepoznate to?
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Recept na Kinder Pingui nepoznám, ale že vraj sú dobré aj flambované banány. Napr. Maroš Kramár vraj ich robí každej návšteve. Neviem, či to len stačí poliať rumom alebo niečím iným a zapáliť, alebo ešte niečo k tomu. Toho zapálenia sa však bojím, preto som to ešte neskúšala, ale kto to robí, budem rada, keď uvedie detaily a hlavne, či to stojí za to. /môj strach je veľkýý...) /
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

luba3-nepoužívam MHD ale podľa mapky električkou sa na Primaciálne nedostaneš.Podľa mňa najjednoduchšie to budeš mať trolejbusom alebo autobusom na Račianske mýto a odtiaľ električkou na nám.SNP.Ale pozri si na www.imhd.sk sú tam mapky.Z nám SNP je to asi 200 m.
ala13-Kinder Pingui a Milchschnitte poznám akurát z obchodu,ale to bude samá chémia keď je to také dobré.
0 0
simako simako

simako je offline (nepripojený) simako

Banány v čokoláde.
1 liter vody
6 polievkových lyžíc cukor
3 lyžice maizena / zlatý klas/
3 lyžice kakao
1 vanilkový cukor

Všetko zmiešať za studena, potom priviesť do varu, 2-3 minúty povariť.
Zaliať tým na kolieska nakrájané banány v mištičkách.
Potom zjesť.
Dobrú chuť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať