Zavrieť

Porady

Flowerweb - robí mi šarapatu

Prosím vás, vie niekto, akú funkciu a čo vlastne robí ""flowerweb"" v počítači?..dnes ráno ,ako som zapla "poradu", mi vyskočilo okno a v ňom bolo, že vypršala platnosť stránky ""www.floverweb.sk"" a či aj napriek tomu chcem pokračovať..namôjveru ani som nevedela,že niečo také v počítači mám a čo to tam robí,počítač ide normálne..zatiaľ..
A ešte by som sa chcela spýtať,či niekto nevie poradiť...počítač rozbieha sa pomaličky,obrazovka bliká,hlavne keď naskakujú ikonky a tých tam nieje veľa Avast sa aktualizuje pri každom zapnutí,čo je niekedy aj 3x denne no a vypína sa ešte pomalšie. Prešla som ho Spybotom,aj Ad-daverom,defragmentovala, ešte aj nejaké čistenie pc, čo je v programe som pustila ale reakcia žiadna,len je strašne pomalý a to blikanie ma nervuje..Tak prečo to je?...ďakujem za pomoc...
(..antivírusom Avast to asi nebude,lebo keď som mala skúšobnú verziu Nod 32,robilo to tiež.)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    pepsikova Pozri príspevok
    Prosím vás, vie niekto, akú funkciu a čo vlastne robí ""flowerweb"" v počítači?..dnes ráno ,ako som zapla "poradu", mi vyskočilo okno a v ňom bolo, že vypršala platnosť stránky ""www.floverweb.sk"" a či aj napriek tomu chcem pokračovať..namôjveru ani som nevedela,že niečo také v počítači mám a čo to tam robí,počítač ide normálne..zatiaľ..
    A ešte by som sa chcela spýtať,či niekto nevie poradiť...počítač rozbieha sa pomaličky,obrazovka bliká,hlavne keď naskakujú ikonky a tých tam nieje veľa Avast sa aktualizuje pri každom zapnutí,čo je niekedy aj 3x denne no a vypína sa ešte pomalšie. Prešla som ho Spybotom,aj Ad-daverom,defragmentovala, ešte aj nejaké čistenie pc, čo je v programe som pustila ale reakcia žiadna,len je strašne pomalý a to blikanie ma nervuje..Tak prečo to je?...ďakujem za pomoc...
    (..antivírusom Avast to asi nebude,lebo keď som mala skúšobnú verziu Nod 32,robilo to tiež.)
    Jedna z moznosti je, ze si bola na stranke www.flowerweb.sk a zabudla si ju vypnut. ( ak je tam napriklad forum, alebo nejaky formular a ty si ho zapla a nevypla )
    Ako ti blika ta obrazovka? vypne zapne monitor, alebo ti len prekresli ikonky na ploche?

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Achy Pozri príspevok
    Jedna z moznosti je, ze si bola na stranke www.flowerweb.sk a zabudla si ju vypnut. ( ak je tam napriklad forum, alebo nejaky formular a ty si ho zapla a nevypla )
    Ako ti blika ta obrazovka? vypne zapne monitor, alebo ti len prekresli ikonky na ploche?
    ..no bliká, ako keď 3-4 x po sebe zapneš a vypneš vypínač na lampe..

    ..a díky za ten "floverweb,to ma nenapadlo,mohla som tam byť...

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    pepsikova Pozri príspevok
    ..no bliká, ako keď 3-4 x po sebe zapneš a vypneš vypínač na lampe..

    ..a díky za ten "floverweb,to ma nenapadlo,mohla som tam byť...
    Ak tomu dobre chapem, tak blika, ked zapinas a vypinas lampu?

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Achy Pozri príspevok
    Ak tomu dobre chapem, tak blika, ked zapinas a vypinas lampu?
    .


    ...ale nie..obrazovka bliká tak, ako keď zapínaš a vypínaš svetlo. (zhasne,zažne ..

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    pepsikova Pozri príspevok
    .


    ...ale nie..obrazovka bliká tak, ako keď zapínaš a vypínaš svetlo. (zhasne,zažne ..).dnes som sa dozvedela,že jedna z možností nápravy a rýchlejšieho štartovania počítača je preinštalovať nanovo Windows, prípadne kúpiť silnejšiu kartu..mám iba 512..a teraz mám z toho zmätok,čo je lepšie..
    ....no,upravila som príspevok ale asi nie správne..ale je môj..

    Flowerweb - robí mi šarapatu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.