Zavrieť

Porady

držiak vlajky

Prosím, potrebujem držiak vlajky na okno auta. Nemáte s tým niekto skúsenosti ? Nikde to neviem zohnať. Má to byť malý držiak, ktorý sa umiestni na osobné auto a na ňho sa pripevní vlajka. Prosím, poradťe. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    U nás v kaufíku predávajú za 30 Sk/ 2 ks vrátane 2 vlajok SRN.

    Taká malá otázočka: ako to použiješ?

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Rozalka Pozri príspevok
    U nás v kaufíku predávajú za 30 Sk/ 2 ks vrátane 2 vlajok SRN.

    Taká malá otázočka: ako to použiješ?
    bývame na hlavnej trase bratislava žilina, hned pri ceste. A napriklad podla ovlajkovaných polských aut sme presne vedeli, kedy hraju poliaci na ms vo viedni)) Alebo ked idú fanúšikovia zo severu povzbudzovať na juh svojich rodných
    Alebo aj vitať nejakých našich športovcov do bratislavy - ale to je dosť riedko
    Naposledy upravil Dáša_ : 20.08.08 at 19:59 Dôvod: zlý smajlík :)

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Aj ja som to videla pri podobnej príležitosti, zato ma to zaujíma, načo to pisateľka chce použiť. (ženská zvedavosť)

    tinky-binky je offline (nepripojený) tinky-binky

    cytológ tinky-binky
    presne tu som aj volala, ale potrebujem 9 držiakov a oni mali už len 3, ešte tam mám volať v piatok, možno to vyjde
    držiaky potrebujem na označenie naších áut. sme partia niekoľkých rodín a slobodných ľudí, ktorá pravidelne chodí min. 3x do roka spolu na chatu. už sme sa rozrástli (vďaka deťom) na 9 áut, takže keď ideme na chatu tak tvoríme celkom slušnú kolonu. Dali sme si vyrobiť vlajku a chceli by sme označiť autá, aby všetci okoloidúci vedeli, že patríme k sebe. takže zháňam 9 držiakov. a potrebujem ich zohnať do budúceho týžňa, pretože v piatok sa už ide znova. ďakujem za odpovede

    tinky-binky je offline (nepripojený) tinky-binky

    cytológ tinky-binky
    Rozalka Pozri príspevok
    U nás v kaufíku predávajú za 30 Sk/ 2 ks vrátane 2 vlajok SRN.

    Taká malá otázočka: ako to použiješ?


    Rozalka, a sú tie držiaky také na okno ? myslela si v Kauflande ? Pôjdem sa pozrieť aj k nám. ďakujem za tip

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    jasné, presne viem, aké hľadáš, lebo tento rok aj v Chorvátsku panoval "euro-ošiaľ", videla som to tam na autách. Skús mrknúť do kauflandu.
    _6206776.jpg  

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    A čo niečo takéto?



    Je to ale az z GB, a tak budu ceny v dokonalom kontraste k tym, ktore ste tu uz spominali:

    Dorucenie (3-5 dni) - £59.95 GBP
    1 drziak - £4.95


    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.