Zavrieť

Porady

Imagehosting

Poradili by ste mi, ako vytvoriť vlastny Imagehosting ku foru?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Tiez my v tejto otazke nieje vsetko jasne
    LUDIA, ked sem uz polozite otazku, tak to trocha rozoberte. Forum viem co je a imagehosting si myslim, ze je nejaky priestor na servery, kde mas ulozene obrazky
    Ale ako si chces vytvorit imagehosting ku foru ??

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Norushka Pozri príspevok
    Poradili by ste mi, ako vytvoriť vlastny Imagehosting ku foru?
    K akemu ucelu chces pouzivat dane obrazky na tvojom fore? Avatar, popripade ako obrazky v diskusii?

    Norushka je offline (nepripojený) Norushka

    Norushka
    vlastny image hosting, ano je to server, kde sa ukladaju vlastne obrazky. existuju mody, ktore nainstaluju na stranku fora imagehosting. chcela som , aby jedno forum (loles.sk :-P ) malo vlastny imagehosting, ako niekedy. proste aby sme si mohli uploadovat obrazky na vlastny server, ale vidim, ze daktori, o tom nemate ponatia, ok hladam inde. nasla som uz mod, ktorym si to nainstalujem, len ten tipek dal donho vela vlastnej reklamy, si to poprepisujem.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Myslim si, ze ty, ktory tu reagovali, tak vedia co je to imagehosting
    btw ty si admin na tomto fore ?? Odporucam mrknut na phpbb.com

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Norushka Pozri príspevok
    vlastny image hosting, ano je to server, kde sa ukladaju vlastne obrazky. existuju mody, ktore nainstaluju na stranku fora imagehosting. chcela som , aby jedno forum (loles.sk :-P ) malo vlastny imagehosting, ako niekedy. proste aby sme si mohli uploadovat obrazky na vlastny server, ale vidim, ze daktori, o tom nemate ponatia, ok hladam inde. nasla som uz mod, ktorym si to nainstalujem, len ten tipek dal donho vela vlastnej reklamy, si to poprepisujem.
    Nik z neba vzdelany nespadol, ale k veci. Ak sa ponukne presny opis zaveru, daju sa stanovit presne postupy k jeho dosiahnutiu. Ak sa vsak ponukne len oblast, kde sa dany zaver nachadza, je jasne, ze sa vytvoria zavery, ktore nemaju s tym skutocnym nic spolocne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.