Zavrieť

Porady

Krb v spálni

Ahojte potrebovala by som poradiť máme jednu malú izbu asi tak 3 x 3,50 metra ale z jednej 3 metrovej strany sú dvere a z druhej je zasa okno a krb a zasa s tej 3,5 m sú ďaľšie dvere tak neviem ako by som sem rozložila nábytok, chcely by sme si tam urobiť spálňu ale potrebovala by som nejaké inšpirácie, ak by ste niekto mohli a poslali mi sem nejaké bola by som veľmi rada. Neviete mi poradiť či je dobré mať v spálni krb? Nemáme to ako inak vyriešiť pretože nám v dome stále chýba jedna izba tak do tejto miestnosti potrebujeme dať buď spálňu alebo detskú izbu. A detskú by som pri krb nedávala veľmi rada teda ani ju sem určite dať nemôžem a nechcem. Za radu ďakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    cazuba Pozri príspevok
    Ahojte potrebovala by som poradiť máme jednu malú izbu asi tak 3 x 3,50 metra ale z jednej 3 metrovej strany sú dvere a z druhej je zasa okno a krb a zasa s tej 3,5 m sú ďaľšie dvere tak neviem ako by som sem rozložila nábytok, chcely by sme si tam urobiť spálňu ale potrebovala by som nejaké inšpirácie, ak by ste niekto mohli a poslali mi sem nejaké bola by som veľmi rada. Neviete mi poradiť či je dobré mať v spálni krb? Nemáme to ako inak vyriešiť pretože nám v dome stále chýba jedna izba tak do tejto miestnosti potrebujeme dať buď spálňu alebo detskú izbu. A detskú by som pri krb nedávala veľmi rada teda ani ju sem určite dať nemôžem a nechcem. Za radu ďakujem vopred
    V žiadnom prípade . To je môj názor.

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    Do miestnosti kde je krb patrí obyvačka alebo nejaká spoločenská miestnosť. Nedával by som tam ani spálňu ani detskú (tú teda v žiadnom prípade). Aj keď sa to bude zdať možno malá miestnosť na obývaciu izbu, dá sa to riešiť len nejakou menšou sedačkou a ľahko posúvateľnými kreslami. Nábytok sa dá riešiť len skromne pár poličkami alebo jednou skrinkou. Skrinky sa dajú zavesiť aj na stenu a tak nezavadzajú pri zemi a je viac priestoru. Asi by som to riešil takto aj za cenu popresúvania izieb medzi sebou.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Je to veľmi malá izba pre krb.
    Pre detskú izbu dosť nebezpečné, pre spálňu horúco...V blízkosti kozuba by nemal byť nábytok, alebo rôzne horľavé látky.To vám bude posteľ s perinami susediť s krbom? A čo nebezbečenstvo požiaru?
    Ja by som sa asi toho krbu na tvojom mieste vzdala...

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ja suhlasim s tym ze by tam mala byt obyvacka.

    nech je ta miestnost akokolvek mala,daj si poradit a neriskuj.Skus urobit z nudze cnost.
    ved napokon tam ani vela nabytku mat nemusis.

    najdolezitejsia je sedacka
    /mozes kupit samotnu,ci s kreslami alebo taburetkami -podla potreby-dnes sa da vsetko kupit aj zvlast,nielen ako cela suprava /
    a konferencny stolik;
    ak tam chces i TV tak dnes sa daju kupit take jednoduche stoliky presne pre televizor a DVD +tam byvaju policky aj na radio a pod.v celku je to uplne male ale prakticke.
    v obyvacke nic viac nepotrebujes.nemusis tam mat silou-mocou obyvaciu stenu s vytrinami.
    priestor mozes dotvorit kvetmi,prip.obrazkami alebo dakym originalnym napadom na zaclonu....
    miestnost vyslovene pre navstevu a pre vasu rodinnu pohodu.

    a keby si predsa za kazdu cenu chcela i daky nabytok-dnes zozenies vseliake-i celkom male zostavy,alebo vyuzi tie policky na stene,co tu uz bolo spominane.
    drzim palce.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.