Zavrieť

Porady

co je to za format, mpeg3

Stahol som z netu audio subor s priponou mpeg3 a nepodarilo sa my o tom nic najst, akurat, ze mpg3 je pre OS MAC. Prehraje to rozny player (kodek je mpeg audio layer 3, VLC hovori mpga), ale chcem z toho spravit normalnu mp3. Nenasiel som ziadny encoder, mpeg3 to mp3 a mozno by stacilo prepisat priponu na mp3 ...... Neni to pre mna, takze to nemozem v ziadnom mp3 prehravaci otestovat
Naposledy upravil Fero11 : 25.08.08 at 09:21
mpeg3.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    poisonkatka Pozri príspevok
    skus sa pohrabat tu http://www.google.sk/search?hl=sk&q=...+to++mp3&meta=

    mpeg3 by malo byt zhodne s mp3
    Nie celkom. Mam pocit, ze format MPEG3 vyvinula firma APPLE pre Ipody. Ipody maju na to prehravace.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Fero11 Pozri príspevok
    Stahol som z netu audio subor s priponou mpeg3 a nepodarilo sa my o tom nic najst, akurat, ze mpg3 je pre OS MAC. Prehraje to rozny player (kodek je mpeg audio layer 3, VLC hovori mpga), ale chcem z toho spravit normalnu mp3. Nenasiel som ziadny encoder, mpeg3 to mp3 a mozno by stacilo prepisat priponu na mp3 ...... Neni to pre mna, takze to nemozem v ziadnom mp3 prehravaci otestovat
    Sú dve možnosti, ako niekto vytvoril ten MPEG3 súbor.

    MPEG3 nie je to isté ako MP3.

    Najprv k tej skratke: MPEG je Moving Pictures Expert Group a bolo vytvorench viacero druhov kódovania audia a videa. MPEG3 bolo pôvodne určené pre HDTV signály, ale tento kodek sa neujal, bol nahradený MPEG2 kodekom.

    Audio sa kóduje kodekom MPEG1 audio layer 3, v skratke MP3.

    Takže buď to niekto vytvoril ako audio-video súbor v kodeku MPEG3, alebo niekto len natvrdo omylom prepísal koncovku miesto .mp3 na .mpeg3.

    A prehraje ti to nejaký prehrávač? Pokiaľ áno, tak potom už nebude problém nejakým konvertorom to skonvertovať do mp3.

    Ak chceš pošli mi to na chrobak7@post.sk. Pozriem sa na to, je to zaujímavá prípona.

    Ja konvertujem bežne v Nero Waw editore alebo Total video konvertorom - dokáže aj audio konvertovať.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    to chobot
    Mail co som ti poslal ber za bezpredmetny, pretoze vo wave editore to vpohode konvertuje do mp3
    close

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Ako spomínal Chobot... čo tak prepísať koncovku na mp3??

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Jasne ze format nie ale mozno mohla byt chyba v koncovke

    co je to za format, mpeg3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.