Zavrieť

Porady

Neuveriteľné vyúčtovanie za plyn

Chcela by som sa spýtať, či nemáte skúsenosť so zlým vyúčtovaním za plyn. Problém je v tom, že sa nám zastavil plynomer a keď ho po určitej dobe prišli vymeniť tak neskôr vo vyúčtovacej faktúre nám urobili priemer z posledných desiatich rokov a platíme o 30 000,- Sk viac ako za minulú sezónu. Takže asi tak vyzeral ten ich priemer. A to v dome teraz v podstate bývajú len dvaja ľudia, pričom minulú sezónu tam bývali štyria, keďže jeden člen z rodiny bol vacsinu casu na internáte a druhý člen sa odsťahoval. Celkovo by sme mali teraz zaplatiť za sezónu viac ako 70 000,- Sk, z čoho mesačne sme si predplatili 40 000,- Sk, takže teraz ešte mame "nedoplatok" 30 000,- Sk. Nevedeli by ste nám poradiť, čo máme teraz robiť. Ako sa môžeme odvolať?Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No ja by som to vsetko najprv vysvetlil SPP v odvolani a az keby som neuspel, rozmyslal by som dalej. Rovnako od nich mozes vypytat (mozno maju na stranke) vseobecne podmienky, alebo zmluvu, kde by malo byt uvedene, ako sa to riesi.

    A kam chces kvoli tomu cestovat, ze si to zaradil sem?

    Neuveriteľné vyúčtovanie za plyn

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.