Zavrieť

Porady

Pre začiatočníkov

Milí poraďáci,je pravda,že táto porada mi dala už veľa,ale čo mi chýba,je akési zastrešenie danej otázky.Niektoré otázky ostávajú viacmenej nevyjasnené,takže začiatočník má z toho zmiešaný pocit.Nie každý vie sa zorientovať v zákonoch ako sú znezrozumiteľné písané.Neuvažuje sa nad tým,že nakoniec sa k tomu vyjadrí niekto fundovaný?Ako v Drakovi?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Pozri nasledujúci diskusiu:

    http://www.porada.sk/t58014-drak-na-...tovnictvo.html

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Myslím, že fundovaných členov a ich fundovaných príspevkov je tu habadej, netreba si myslieť, že všetko, čo sa tu napíše je len súkromný pohľad na problém
    Monika Kováčová
    možno by bolo fajn, keby konkrétne priložíš odkazy na témy, ktoré sú podľa teba nedoriešené...

    Annaaa je offline (nepripojený) Annaaa

    Annaaa
    p.Smith,ďakujem za rýche reagovanie k môjmu dotazu.Teší ma že niečo také sa už pripravuje,no pre nás začiatočníkov už včera bolo neskoro.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Annaaa Pozri príspevok
    p.Smith,ďakujem za rýche reagovanie k môjmu dotazu.Teší ma že niečo také sa už pripravuje,no pre nás začiatočníkov už včera bolo neskoro.
    Niekedy a ja sa cítim ako začiatočník, aj po 15 rokoch účtovania. Veď konec koncov preto chodím aj na poradu.

    josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

    josiph68
    ja som si to tiež myslel,ale neskôr som zistil,že je tu odpovedané na všetko,až som bol veľa krát prekvapený,že aj také niečo tu je,našiel som to náhodou,rada-nevzdávaj to a hľadaj,alebo určite ťa niekto navedie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.