Zavrieť

Porady

matrac

chcela by som si kupit matrac na spanie, mam bolesti chrbtice, hlavne krcnej, neviete niekto, aky matrac by bol pre mna vhodny?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Ani tie z Ikea nie sú zlé... Len si treba vybrať ten správny
    Inak Matratex je vlastne kópia Materasso. Založili ju odídenci-šikovníci z Materasso. Tým pravdaže nehovorím že sú zlé.

    zuzi1 je offline (nepripojený) zuzi1

    zuzi1
    Ja mám matrac Materasso a som veľmi spokojná. Ja potrebné vybrať si však ten správny.

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Poradím hlavne riadne široký - ale to asi nedovolí existujúca posteľ. Odkedy mám širokú posteľ 140 cm prešli mi všetky bolesti a tŕpnutia. Ako americké dieťa.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    www.dormeo.sk ja som s nim maximalne spokojna

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    Ja mám za sebou prvú noc na novom matraci. Spalo sa vynikajúco. Mám materasso, natur biogreen T4. Už sa tu niekde spomínal.

    bianka117 je offline (nepripojený) bianka117

    bianka117
    Ja som si kupila matrac- neviem teraz od koho) ale má 7 zon, podľa toho kde sa telo najviac zaboruje, stál 10 tis., asi tyzden som spala na nom na striedačku, lebo som si nevedela zvyknut, ale teraz si neviem vynachválit, zmiernilo mi bolesti. Na krčnú chrbticu mam anatomicky tvarovany vankus, ten stál 2700,- Ale oplatí sa investovat, zdravie máme len jedno, a behanie po lekároch + lieky takisto niečo stojí. Takze nešetrite na svojom zdraví.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.