Zavrieť

Porady

Schránka správ

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Neviem, či ma Richard nesfúkne, že som zadala tému do nesprávneho chlievika. Ak je to tak, prosím urob to bez bolesti a presuň ju kam patrí.

Chcem poprosiť kolegov na Porade, ktorí čakajú na naše odpovede, nech si najskôr pozrú, či nemajú zaplnenú schránku správ. Inak bohužiaľ odpoveď nedôjde. Takže občas vysypať smietky, aby bolo miesto na nové!
Naposledy upravil ondrejvla : 30.04.05 at 20:32 Dôvod: preklep
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Je dobré upozorniť na to, že je potrebné schránku si vyprázdniť...
Často dostávam správy, že je nemožné doručiť správu niekomu, pričom príčina je preplnená schránka.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Richard
Je dobré upozorniť na to, že je potrebné schránku si vyprázdniť...
Často dostávam správy, že je nemožné doručiť správu niekomu, pričom príčina je preplnená schránka.
Richard a nedá sa napr. urobiť, keď má niekto preplnenú schránku, aby mu automaticky prišiel oznam o plnej schránke? A keď si už schránku vyprázdni, aby mu tá, ktorú sme mu posielali, tiež aj automaticky prišla?
Niekedy to neustriehneme, či ju už vyprázdnil a naša správa nepríde k adresátovi Alebo sa ukladá u nás, medzi odoslané? Myslím, že nie.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Vierka, tiez mam obcas problem ustriehnut si pocet sprav, lebo niekedy sa stane, ze limit je pre mna maly ... ale je pravda, ze informacia o pocte sprav je hned za linkom na sukromne spravy ... staci zvyknut si kontrolovat tie dve cislicka a dostatocne vopred si zalohovat starsie spravy...
Ale nevravim, ze upozornenie by nebolo pre uzivatelov pohodlnejsie... to je tiez pravda, ze bolo
Naposledy upravil ayya : 14.05.06 at 12:51 Dôvod: doplnenie ne-
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Viera123
Richard a nedá sa napr. urobiť, keď má niekto preplnenú schránku, aby mu automaticky prišiel oznam o plnej schránke? A keď si už schránku vyprázdni, aby mu tá, ktorú sme mu posielali, tiež aj automaticky prišla?
Niekedy to neustriehneme, či ju už vyprázdnil a naša správa nepríde k adresátovi Alebo sa ukladá u nás, medzi odoslané? Myslím, že nie.
Vierka ,ja mám takých oznamov od administrátora veľa ,teda zakaždým
keď sa mi niekto pokúša poslať správu a ja mám plnú schránku ,tak ma administrátor vyzve cez e-meil adresu ,aby som si urobila miesto pre nové správy,lebo xy sa mi snaží poslať ss.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ayya
Vierka, tiez mam obcas problem ustriehnut si pocet sprav, lebo niekedy sa stane, ze limit je pre mna maly ... ale je pravda, ze informacia o pocte sprav je hned za linkom na sukromne spravy ... staci zvyknut si kontrolovat tie dve cislicka a dostatocne vopred si zalohovat starsie spravy...
Ale nevravim, ze upozornenie by bolo pre uzivatelov pohodlnejsie... to je tiez pravda
Ja mám tiež stále "oči na stopkách", či mám voľnú schránku, mám v nej veľa cenného a nechcem o info z nej prísť. Takže si kopírujem... Priebežne...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prosím o radu ....nie a nie odoslať súkromnú správu ... nemám ani plný počet SS ...čiže podľa tohto nemám ani preplnenú schránku a nie odoslať ...v čom prosím chybím .....
Však ich tam nemám 100 len 89:p :p


$user[username] prekoročil kvótu na súkromné správy a nemôže naďalej príjmať správy až kým si presunom, alebo vymazaním nevytvorí priestor.

Ale však nemám preplnenú schránku ...prečo mi to ukazuje ?
Naposledy upravil Zita5 : 01.06.06 at 18:47
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5
Prosím o radu ....nie a nie odoslať súkromnú správu ... nemám ani plný počet SS ...čiže podľa tohto nemám ani preplnenú schránku a nie odoslať ...v čom prosím chybím .....
Však ich tam nemám 100 len 89:p :p


$user[username] prekoročil kvótu na súkromné správy a nemôže naďalej príjmať správy až kým si presunom, alebo vymazaním nevytvorí priestor.

Ale však nemám preplnenú schránku ...prečo mi to ukazuje ?

Zitka asi má preplnenú schránku správ ten komu sa pokúšaš tú správu poslať.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonab
Zitka asi má preplnenú schránku správ ten komu sa pokúšaš tú správu poslať.

Aháááá, no na to som nemyslela .....ďakujem ........... no ja som ale blbá .........však teraz keď som to prečítala , tak pravdaže ....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
už som to preistotu opravil, takže žiaden username ale meno toho komu to chcete poslať....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Richard
už som to preistotu opravil, takže žiaden username ale meno toho komu to chcete poslať....
pekné slovíčko
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Dušan - Shaman vyprázdni si schránku. Nemôžem odpovedať.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
ja nemám plnú schránku a prišiel mi mail od "porady" (už viackrát), že si mám vyprázdniť schránku správ, že nemôžem prijímať dalšie. čím to je?
0 0
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

ajacik
ja nemám plnú schránku a prišiel mi mail od "porady" (už viackrát), že si mám vyprázdniť schránku správ, že nemôžem prijímať dalšie. čím to je?
Limit 100 správ majú už len VIP-kári. Pre teba platí limit 50 správ. Nie je to náhodou tým ?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
VIP = 500 správ.
členovia = 50 správ.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tých 50 správ bude pre skalných registrovaných členov, ktorí nemajú dostatok bodov na VIP členstvo dosť málo. Tiež som s tým mala donedávna problém. A verejne priznávam, že mám len veľmi málo bodíkov za odborné témy. Je tu veľa takých, ktorí si to VIP-ko zaslúžia viac ako ja: Dáška, ajáčik, JankaO...... a veľa ďalších. Riško prihováram sa za pôvodných 100 správ, ak to samozrejme nie je problém.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
aha, dakujem

toto som nejako nepostrehla
0 0
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

Simonab
Tých 50 správ bude pre skalných registrovaných členov, ktorí nemajú dostatok bodov na VIP členstvo dosť málo. Tiež som s tým mala donedávna problém. A verejne priznávam, že mám len veľmi málo bodíkov za odborné témy. Je tu veľa takých, ktorí si to VIP-ko zaslúžia viac ako ja: Dáška, ajáčik, JankaO...... a veľa ďalších. Riško prihováram sa za pôvodných 100 správ, ak to samozrejme nie je problém.
Ja si tiež myslím, krátiť limit SS nebolo šťastné riešenie. Ak bol úmysel nejako oceniť aktivitu VIP-károv, tak to úplne rieši zvýšenie ich limitu. Nemôžem hovoriť za všetkých, ale ja napr. mám pomerne málo príspevkov a v priamej úmernosti aj bodov nie z toho dôvodu, že by som nevedel zaujať stanovisko k jednotlivým problémom, ale z nedostatku času. Nemám proste toľko času, aby som pol dňa presedel na porade. A takí, čo majú viac ako 5 000 príspevkov ten čas asi majú. Keď si porovnám môj počet bodov vo vzťahu na počet príspevkov, nie som o nič horší ako väčšina členov VIP. Nehovorí zo mňa závisť, len snaha o spravodlivosť.
Ozaj, ale to je už pichnutie do osieho hniezda, chcel by som sa opýtať Richarda, či nie je možné zistiť, či si niekto neprideľuje body aj sám cez viacnásobnú registráciu.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ale veď tie správy sa dajú vymazať a prípadne dokonca aj stiahnuť na počítač (viď dole pod správami je download správ)...
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Richard
Ale veď tie správy sa dajú vymazať a prípadne dokonca aj stiahnuť na počítač (viď dole pod správami je download správ)...
To je pravda, ja som si ich aj sťahovala. Ale keď je mi to tak ľúto mazať. Ja som len chcela povedať, že si niektorí Poraďáci zaslúžia mať tie výhody na ktoré boli zvyknutí.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Eulália - Evičkááááá a ostatní - vymažte si aspoň odoslané správy, ak je vám ľúto prijaté!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať