Zavrieť

Porady

aky plat - spravca siete

Poradte, ak viete. Mojmu drahemu ponukli robit spravcu siete na gymnaziu, vraj nech si povie, co za to chce. On nema ponatia, zatial robil s pc len ako zdatny samouk, teraz by mu na zaciatku poskytli oni moznost odbornych konzultacii. Tak ak mate nejake info, tak poradte. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    gabikao Pozri príspevok
    Poradte, ak viete. Mojmu drahemu ponukli robit spravcu siete na gymnaziu, vraj nech si povie, co za to chce. On nema ponatia, zatial robil s pc len ako zdatny samouk, teraz by mu na zaciatku poskytli oni moznost odbornych konzultacii. Tak ak mate nejake info, tak poradte. Dakujem.
    Nepíšeš v akom regióne, či je to väčšie mesto alebo malé,....

    Záleží tiež od zložitosti poč. siete, počtu pripojených PC a pod...

    Vo väčších firmách dosahujú platy administrátorov desaťtisíce (20-50 tisíc). je na ňom, ako sa oceňuje. Ale radšej nech skúsi vypýtať viac, na nižšej sume sa môžu dohodnúť počas pohovoru. Možno ani gymnázium nemá neobmedzené množstvo peňazí.

    Koľko mal doteraz plat? Nech si vypýta o niečo viac. Ak ti poradím, že nech si vypýta 30 tisíc, možno vedenie gymnázia si pomyslí, že je nejaký pahltný, niekto iný by na ten istý plat povedal, že na admina je to žalostne málo. Takže nedá sa povedať. Treba tiež vychádzať z priemerných platov v regióne.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    Mňa by zaujímalo čo všetko musím vedieť aby som mohol takeho správcu siete na gymnáziu robiť.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    bobino38 Pozri príspevok
    Mňa by zaujímalo čo všetko musím vedieť aby som mohol takeho správcu siete na gymnáziu robiť.
    Najlepšie je vedieť spravovať sieť

    Niečo o linuxe, niečo o LAN, niečo o IPadresách, niečo o pripojeniach a HW. Prípadne keď sa pani učiteľke namotá kábel od klávesnice na stoličku a vypojí konektor..tak ťa taktiež k tomu zavolajú...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    machinak Pozri príspevok
    Najlepšie je vedieť spravovať sieť
    na gymply mozno ani to netreba ... myslim ze moze zabudnut aj na plat 20 tis. a nie ze 30 a viac

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    padro Pozri príspevok
    na gymply mozno ani to netreba ... myslim ze moze zabudnut aj na plat 20 tis. a nie ze 30 a viac
    Myslím si, že keby to dali nejakému 3tiakovi (4ták nech sa pekne učí na maturu)...dali by mu 5tis mes, tak by to veľmi rád robil

    Inak robiť správcu siete na škole..ja osobne by som to nebral. Zabiješ tam polovicu života. Decká ti tak zavíria celú sieť svojimi USBčkami, že budeš preinštalovávať a odvírovať každý týždeň...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ja ked som chodil na gympel (je tomu sice 5 rokov) tak vacsinou to robili tak 4taci pripadne este rok po skole, a potom odisli.. urcite to nie je nejaky vyznamny job..

    aky plat - spravca siete

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.