Zavrieť

Porady

hlučnosť a prašnosť v stolárskych dielňach

Prosím o radu, či bol v poslednom období nejaký nový návrh alebo schválený nový zákon o hlučnosti a prašnosti , čo sa týka malých podnikateľov v oblasti stolárstva poprípade ak by mi niekto poradil, kde by som sa mohla ohľadom tejto problematiky informovať. Mám klienta, ktorý podniká v stolárčine a bolo mu oznámené, že bol schválený nejaký nový zákon čo sa týka aj malých podnikateľov. Prosím poraďte mi ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pracovisko je offline (nepripojený) pracovisko

    pracovisko
    Danuulienka Pozri príspevok
    Prosím o radu, či bol v poslednom období nejaký nový návrh alebo schválený nový zákon o hlučnosti a prašnosti , čo sa týka malých podnikateľov v oblasti stolárstva poprípade ak by mi niekto poradil, kde by som sa mohla ohľadom tejto problematiky informovať. Mám klienta, ktorý podniká v stolárčine a bolo mu oznámené, že bol schválený nejaký nový zákon čo sa týka aj malých podnikateľov. Prosím poraďte mi ....
    Hluk : Nariadenie vlády 555/2006, ktorým sa mení a dopĺňa NV SR č. 115/2006
    Prach : Nariadenie vlády 355/2006 a NV 356/2006
    Kategorizácia prác z hľadiska zdravotných rizík : Vyhláška MZ SR č. 448/2007
    Zmeny v ochrane zdravia pri práci :Zákon č. 140/2008, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 124/2006 o BOZP a zákon č. 355/2007 o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia.

    hlučnosť a prašnosť v stolárskych dielňach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.