Zavrieť

Porady

lokalizácia

dopredu sa ospravedlňujem, ak som tuto temu zle zaradila, lenže neviem, kam sa mám podieť s toppicom mobil.
niekedy existovala na internete stránka lokalizuj.sosaj.net na ktorej ste vraj mohli udať číslo mobilu a ono vám to na mape našlo, kde sa ten mobil nachádza. chcem sa opýtať, či neviete o nejakej takejto stránke, ktora by bola nahradou za tamtu stranku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Pochybujem že by niekto mohol prevádzkovať stránku, ktorá by umožňovala takéto niečo.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Keď je niekto nezvestný a je isté, že má pri sebe mobil - túto informáciu nedá operátor ani polícií, pretože sa vyžaduje súhlas dotyčnej osoby.

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    - pozadovanu sluzbu je mozne si nastavit na svojom mobile u daneho operatora, ci Orange alebo T - mobile, nepametam konkretne cez ake cislo to ide ale sam mam nastavene dve cisla pre lokalizaciu a bud mi pride sms alebo si to pozriem na nete, stranke operatora kde som zaregistrovany... jasne ze to nie je s presnostou na 1 m ale staci ...

    - samozrejme, pre aktivaciu je potrebny suhlas konkretnej osoby, staci raz, ktorej cislo bude monitorovane, vzdy pri vyhladavani dostane potom i druha strana sms s info. ze sa lokalizuje jeho poloha ...

    - dodatocne pridavam : http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1410

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.