Zavrieť

Porady

Staré zaschnuté škvrny od krvi

Vie mi niekto poradiť,ako sa dajú odstrániť z ošatenia staré zaschnuté škvrny od krvi?a kde sa dajú čo najrýchlejšie zohnať mydlá na škvrny SONETT a SADOSAN? Sú to nejaké ekologické mydlá,ktoré by uvedené škvrny mali odstrániť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    namáčať do vanishu alebo teraz má myslím Ariel nejaký odškvrňovač. ale to je môj názor, lebo ja používam takého "žieraviny" a nie životnému prostrediu neškodiace prípravky (bohužiaľ)

    tara44 je offline (nepripojený) tara44

    tara44
    Hoci neverím na reklamy, ten nový Ariel som vyskúšala a fakt je perfektný! Zničil aj staršie škvrny,aj "popúšťané" fľaky.

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    Mne na skvrny pomaha kokosove mydlo, hlavne mastne idu fajn dole, stare krvave sa mi celkom odstranit nepodarilo, napiste ci ten ariel zabral, nech nekupujem zbytocne

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Krv sa da odstranit cpavkom, ale neviem, co na to farebny odev.

    Kazdopadne ale musis ratat s tym, ze policia disponuje specialymi chemikaliami, schopnymi zistit stopy krvi po akomkolvek cisteni.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Skús si DM drogérii kúpiť sprej na štvrny DENK MIT. Je to to isté ako to ospevované mydlo, ale mne to je také príjemnejšie len nastriekať a nepatlať sa s mydlom.
    Ešte predtým to skús namočiť do ľadovo studenej vody, alebo na to nechaj tiecť prúd z točky, uvidíš, ako škvrna krásne bude miznúť.

    P.S.: MISOMISO, tak som začala rozmýšľať po tom Tvojom príspevku, že či nemaríme vyšetrovanie....
    Keď ma začnú vypočúvať, priznám sa aj k druhej svetovej....

    callyisto je offline (nepripojený) callyisto

    callyisto
    použil som žlčové mydlo ... a sú preč ...
    celkom ... boli na bielom tričku ... staré asi 2-3 hodiny ...
    Skúsil som žlčové mydlo, lebo som ho mal 2 roky doma a nevedel som načo. Vypral som posteľné plachty so starou zaschnutou krvou. Pomohlo.
    Mne na to netrebalo žiadne extra prostriedky... fľak mal asi 3 týždne, zabudla som naň. Biele tričko. Poriadne som škvrnu potrela obyčajným mydlom a potom zaprala v rukách. Po minúte už po škvrne neostala ani stopa

    Staré zaschnuté škvrny od krvi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.