Zavrieť

Porady

Mám problém s ovládačmi :(

No mam jeden problem a neviem koho sa to mam spyta Tak skusim tu:
No kupil som si novy PC k ktoremu neboli ziadne instalacky...graficke..adt.
A nede mi tam ani net bo nemam nainstalovanu sietovu kartu alebo co....
ja sa v tomto moc nevyznam :P
No v Hardwaroch som mal asi 6 takych zltych otaznickov..to bude asi to ze ich nemam nainstalovane..bo co....trosku som sa potrapil a stiahol som nejake hovadiny a uz ich tam mam len 4 otaznicky takze nekam soms a dostal:P
No tu mi ide hlavne o tu sietovku...jak si ju mam nainstalovat aby mi siel net...
alebo co mam spravit (ja sa v tychto veciach moc neviznam tak ma napadlo ze by ste mi tu nekdo mohli poradit) ????poradte prosim
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Samozrejme
    Ak mas na inom PC net, tak pomocou neho stahni a nainstaluj (do toho PC co ti nejde sietovka) Everest home edition, ktory diagnostikuje, vsetok HW v PC. Predpokladam, ze sietovku mas na doske, takze potrebujes pack na tvoju dosku. V evereste by si to mal zistit, ako sa ten ktory HW vola, prip. by tam mali byt aj linky na ovladace.

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    pozdravujem,
    - v nazve - nadpise by nemala byt hruba chyba, bije to do oci !!!
    - s kym, s cim - s ovladacmi - 7.pad jednotneho cisla

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    hindukush2 Pozri príspevok
    No mam jeden problem a neviem koho sa to mam spyta Tak skusim tu:
    No kupil som si novy PC k ktoremu neboli ziadne instalacky...graficke..adt.
    A nede mi tam ani net bo nemam nainstalovanu sietovu kartu alebo co....
    ja sa v tomto moc nevyznam :P
    No v Hardwaroch som mal asi 6 takych zltych otaznickov..to bude asi to ze ich nemam nainstalovane..bo co....trosku som sa potrapil a stiahol som nejake hovadiny a uz ich tam mam len 4 otaznicky takze nekam soms a dostal:P
    No tu mi ide hlavne o tu sietovku...jak si ju mam nainstalovat aby mi siel net...
    alebo co mam spravit (ja sa v tychto veciach moc neviznam tak ma napadlo ze by ste mi tu nekdo mohli poradit) ????poradte prosim
    Nestačí len spojazdniť sieťovú kartu, musíš mať nadefinovaný aj prístup na internet. Teda provider ti musí oznámiť, akým spôsobom sa budeš pripájať na internet (cez Dial-up, router,....). Porty máš nastavené? A IP adresu?

    Kto je tvojím poskytovateľom internetu?
    no snazim sa nerobit chyby ale to ze za ¨m¨ ake ¨i¨/¨y¨ sa pisem mi nikdy dobre neslo ved mam len 17:P tak co?!
    Teraz k teme
    dik vsetkym co sa mi celi pomoct uz to mam vyriesene prisiel jeden znamy a spravil mi to aspon som sa neco naucil a budem vediet ked budem mat nejaky problem kam mam napisat dik moc
    no tu islo len o tie ovladace bo router som spravne zapojil a nainstaloval..skusal som to na noteboku...
    no doniesol si nejake CD..a zacal zistovat info o PC....a potom zacal stahovat s netu ovladace atd.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    O tom hovori prvi prispevok, ale viem, ze ak s tym nemas prakticke skusenosti, tak sa zda byt vsetko tazke, ale teraz by si si s tym urcite poradil aj sam

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.