Zavrieť

Porady

mám 19násť vela nápadov a žiadnu skúsenosť

Zdravím!!!!!!
Mám 19 rokov skončil som szš v odbore masér a chcel by som si založiť živnosť ale na viac druhov podnikania.Chcel by som pracovať ako súkromný masér a neviem či je potrebná prax v odbore a ktorú mám zo školy počas štúdia/kúpele, nemocnice, rehabilitačné centrá..../
Je tu ešte jedna ale tá je asi nereálna kamarátkin otec si otviril podnik"krčmu" lenže umrel a krčma je posadnutá prachom. Tá krčma je napísaná nanu lenže ona nemá o nu záujem mohol by som si aj ja úplný lajk s plánom nejako prenajať tú krčmu po nejakej dohode s nou? aké talčivá potvrdenia my treba ak ona má všetko od nej. Zatial dakujem a dúfam že dostanem nejakú odpoved , ktorá ma poteší.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    tu: http://www.akopodnikat.sk/index.php?...d=19&Itemid=34

    pohostinská činnosť je remeselná živnosť - vyžaduje si splnenie rôznych podmienok - nájdeš v príspevku

    mohol by som si aj ja úplný lajk s plánom nejako prenajať tú krčmu po nejakej dohode s nou?
    uzatvorenie nájomnej zmluvy

    tuči je offline (nepripojený) tuči

    som práve zo školy výjdený masér aj ked to znie možno divne je to pravda ...viac tuči
    dakujem! a ešte prosím vás by som sa chcel spýtať s tým súkromným podnikaním ako masér praxou absolvovanou počas štúdia

    mám 19násť vela nápadov a žiadnu skúsenosť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.