Zavrieť

Porady

máme doma prváčika

nedá mi nepripojiť nasledovné a samozrejme sa tu bude dať vykecať o radostiach a starostiach našich veľkých-malých školákov
P9025862.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    HankaH je offline (nepripojený) HankaH

    HankaH
    Prajem čerstvej školáčke veľa chuti do učenia a tú najlepšiu pani učiteľku... a rodičom pevné nervy.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Aj my máme doma prváčku - vnučku. Hneď na druhý deň si našla 2 kamarátky - piatačky. Nooo, dobre začína .....

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    Tiež máme vnučku - prváčku. Deň pred začiatkom školského roka zahlásila, že ona nejde do školy, lebo si nemá čo obliecť a ani obuť... Teraz je už spokojná a zatiaľ sa jej v škole páči...

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Nika Pozri príspevok
    Aj my máme doma prváčku - vnučku. Hneď na druhý deň si našla 2 kamarátky - piatačky. Nooo, dobre začína .....
    a to buď rada že nie piatakov, moja mladá sa len s takými kamaráti

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    willma Pozri príspevok
    a to buď rada že nie piatakov, moja mladá sa len s takými kamaráti
    Jedna prváčka si vyhliadla piataka, prešlo pár rokov, znovu sa stretli,a chodia spolu už 2 rok. Ten vtedajší piatačik je môj syn.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Dav Pozri príspevok
    Jedna prváčka si vyhliadla piataka, prešlo pár rokov, znovu sa stretli,a chodia spolu už 2 rok. Ten vtedajší piatačik je môj syn.
    panebože, čo ma čakáááááá

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Anja111 Pozri príspevok
    Tiež máme vnučku - prváčku. Deň pred začiatkom školského roka zahlásila, že ona nejde do školy, lebo si nemá čo obliecť a ani obuť... Teraz je už spokojná a zatiaľ sa jej v škole páči...
    No Anja,čo sa čuduješ malej dáme, ako keby si sa s niečim podobným nestretávala denne. Alebo podobný problém ako máTvoja vnučka , mám iba ja, keď stojím smutná pred skriňou ??????

    Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

    pán v najlepších rokoch Ibaka
    No veľmi Vám závidím, moje deti už dávno nie sú školáci, už na seba zarábajú ale ešte dnes si presne pamätám , ako začali písať do zošita doma prvé písmenko, ako sme nad nimi sedeli, učili sa spolu. Alebo keď prišli za mnou aby som ich vyskúšal čo sa naučili - najskôr som sa to musel naučiť ja. No najmä pri angličtine, keď som ich skúšal slovíčka, zároveň som sa ich aj učil sám. Dnes keď sa im prihovorím anglicky, ihneď ma opravujú že to nehovorím dobre . To sú chvíle na ktoré si o 20-30 rokov radi spomeniete. Už iba čakám kedy budú vnúčence a zopakujem si to.

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    willma Pozri príspevok
    panebože, čo ma čakáááááá
    Hocičo Ťa čaká, ale ešte sa nestresuj. J

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    No hádžem tu, ale vnučenka nastúpila do 8-ročného gymka,neviem , či nebude aj . j:

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    tak a u nás sú už prvé slniečka jedno za básničku, jedno za vymaľovaný obrázok a dve v zošite za slimáčikov, mladá bola hrdá a ja som si v duchu povevdala, že pani učiteľka ide na deti cez pochvaly a to je dobrá motivácia pre deťúrence.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.