Zavrieť

Porady

AHOOOOOJ

Ahojte všetci. Pozerám si rozumy na tejto stránke a úprimne závidím šikulkám čo vedia poradiť. Zakladáme firmu a ja budem robiť s počítačom čo som to nikdy nerobila sklad-predajňa. Bojím sa ako sa len najviac dá už som ani v noci nespala a čo bude ešte do októbra. Vyberám si nejaký jednoduchý program. Všetkým začiatočníkom držím palce. Ahojte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    nestresuj sa, ale uč - stiahni si demo verzie / zadarmo / a trenuj - muchy vychytáš časom a skúsenosťami

    josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

    josiph68
    PíšEš,žE ZAKLADáTE FIRMU,tak prečo stres?keď som ja začínal,tak to bola radosť a elán.každý raz začína a aj učený sa učia .je to nové,tak si sama neber radosť z nového.držím palce.CELý žIVOT SA UčíME.ver si!

    amazoncanka je offline (nepripojený) amazoncanka

    amazoncanka
    Ahoj. Drím palce v podnikaní. A ak si nebudeš vedieť rady, tak si dovolím povedať Ti, že si na najlepšej stránke, lebo tu je veľmi veľa dobrých a ochotných ľudí, ktorí Ti určite poradia. Držím palce a nestresuj sa.

    elpka je offline (nepripojený) elpka

    žena vo svete mužov elpka
    Ahoj, zbytočne sa dopredu nestresuj, ten ozajstný stres ešte len príde. Ja som začala podnikať pred 6 rokmi a to v technickom smere a čisto mužskej sfére, aj keď presviedčať mužské pokolenie, že aj žena sa môže ich práci rozumieť bolo dosť obtiažne, ale zvládla som to a ty píšeš, že ideme podnikať takže nejdeš do toho sama, tak to bude v pohode. Držím palce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.