Zavrieť

Porady

GOOGLE - ako dosiahnut clenenie vysledku?

Pozdravujem vsetkych poradakov, chcel by som sa spytat ci mi niekto nevie poradit, ako sa da dosiahnut aby sa v googli zobrazil odkaz ako hlavny popis
a pod nim aby sa zobrazili dalsie podstranky takto, dakujem moc za radu

Hôtel Negresco, Promenade des Anglais, Nice

L'Hôtel Negresco, palace privé quatre étoiles, se situe entre Monaco et Cannes sur la Promenade des Anglais à Nice. C'est une adresse prestigieuse sur la ...
www.hotel-negresco-nice.com/ - 8k - V pamäti - Podobné stránky
Restaurants et bars
Chambres et suites
Un peu d'histoire
Visite guidée
Services
Salons de réception et de réunion
Viac výsledkov z hotel-negresco-nice.com »
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Prvy riadok je titulka stranky (title tag v zdrojovom kode stranky).

    Potom nasleduje popis stranky, cize meta-description v zdrojovom kode.

    Pod tym je url adresa stranky.

    Vnorené odkazy su dalsie odkazy, ktore Google niekedy generuje z obsahu stranok, aby zjednodusil uzivatelom navigaciu na strankach. Google generuje tieto vnorene odkaz pravidelne z obsahu stranok. Kedze sa vnorene obsahy vytvaraju dynamicky, mozu sa z casu na cas zmenit.
    Tieto odkazy sa generuju a zobrazuju u vysledkov hladania len vtedy, ked su relevantne pre vysledky hladania a ked si Google mysli, ze uzivatelom pomozu.

    Takze jediny sposob, ako dosiahnut, aby Google zobrazoval aj tieto vnorene odkazy je upravit strukturu stranok tak, aby obsahovali tematicke celky s relevantnymi informaciami. Ostatne zavisi uz len a len od Google.

    Aendy je offline (nepripojený) Aendy

    Aendy
    luigi72 Pozri príspevok
    Prvy riadok je titulka stranky (title tag v zdrojovom kode stranky).

    Potom nasleduje popis stranky, cize meta-description v zdrojovom kode.

    Pod tym je url adresa stranky.

    Vnorené odkazy su dalsie odkazy, ktore Google niekedy generuje z obsahu stranok, aby zjednodusil uzivatelom navigaciu na strankach. Google generuje tieto vnorene odkaz pravidelne z obsahu stranok. Kedze sa vnorene obsahy vytvaraju dynamicky, mozu sa z casu na cas zmenit.
    Tieto odkazy sa generuju a zobrazuju u vysledkov hladania len vtedy, ked su relevantne pre vysledky hladania a ked si Google mysli, ze uzivatelom pomozu.

    Takze jediny sposob, ako dosiahnut, aby Google zobrazoval aj tieto vnorene odkazy je upravit strukturu stranok tak, aby obsahovali tematicke celky s relevantnymi informaciami. Ostatne zavisi uz len a len od Google.
    Aha takze takto to funguje, ja som len nevedel ci je mozne vytvorit nejaky subor ako mapu stranok a zeby tieto vnorene odkazy tahal stade, takz enejde mu to prikazat, len tak musi na to prist sam.
    Moc sa nespecializujem na SEO takze som to potreboval vediet,
    A mozem mu nejako ukazat ze ake su tie tematicke celky? alebo to taha z url kodu alebo ako? vdaka za radu

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Podla mna by ta stranka mala byt skor portaloveho typu.
    Minimalne 7-9 bodov v samotnom hlavnom menu, kazde menu by mal obsahovat tiez 6-8 podstranok, ktore uzko suvisia s nadradenou strankou a najlepsie je umiestnit este aj pod nimi dajake stranky, aby naozaj malo zmysel rozdelit web na dalsie (vnorene) odkazy.
    A vela-vela obsahu, ale musi byt fakt kvalitny obsah.

    Osobne si myslim, ze v neposlednom rade musi mat ta stranka aj pomerne vysoku navstevnost.

    Aendy je offline (nepripojený) Aendy

    Aendy
    Super, dakujem za radu, ja len z marketingoveho hladiska by bolo fajn to dosiahnut lebo pri vyhladani "to zaberie viacej miesta" ale asi to nebude jednoduche dosiahnut, a zase stare zlate pravidlo SEO ako vzdy - kvalitny, navstevovany, a casto aktualizovany a vela vela vela obsahu. Dakujem este raz za radu, nieco som nasiel aj na nete o tom, ale podla vsetkeho je to vec googlu a nejako jednoducho sa ich neda prinutit spravit tuto zmenu. Dakujem

    GOOGLE - ako dosiahnut clenenie vysledku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.