Zavrieť

Porady

Roletove preklady - zeby aj WC okienko?

Ahojte!

V projekte chceme zamenit bezne okenne preklady za roletove. (Pritom ma trochu prekvapilo, ze tuto zmenu by statik chcel posudit - ked som sa ho na to mimochodom spytal).

Rolety sa mi pozdavaju kvoli: tepelna izolacia v noci, ochrana pred nepriaznou pocasia, ochrana voci zlodejom v nepritomnosti...

Uvazujem ze ktore okna budu mat tieto preklady. Ma zmysel davat roletu aj na WC okienko, alebo je toto zbytocnost?

Momentalne chcem dat vsade okrem WC okienka a pivnickych okienok. Satnik a kupelna s oknom do ulice (severna strana) tiez.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    By ste sa všetci čudovali, akým malým okienkom sa pretiahne chudý cigróm . Ak sa mi ho podarí zajtra zmerať, dám to sem.

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    To je pravda, niekto mi hovoril, ze jeden cigi sa pretiahol cez 80x40 okienko, alebo 80x30, uz neviem.

    mlaco je offline (nepripojený) mlaco

    mlaco
    Buduci svokor, byvaly policajt, spominal ze im trvalo pokym nasli zlodeja ktory pravidelne vykradal obchod bez poskodenia dveri. Ten sa prepchal cez 15cm mrezu...

    K roletam: hmm... mozno take tyzden stiahnute rolety mozu naopak zlodejov pritahovat. Mozno by to chcelo aspon jednu z nich na motorcek + automaticky spinac

    Na zaver: beriem to tak ze roleta na WC okienko sa nedava. Ak by sa niekto stretol s inym nazorom, dajte vediet pls.

    mlaco je offline (nepripojený) mlaco

    mlaco
    No uz som sa stretol s tym inym nazorom: statik povedal, ze ked uz rolety, tak vsade. (kvoli bezpecnosti, to WC okienko by bolo jedine bez rolet)

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    mlaco Pozri príspevok
    No uz som sa stretol s tym inym nazorom: statik povedal, ze ked uz rolety, tak vsade. (kvoli bezpecnosti, to WC okienko by bolo jedine bez rolet)
    Co s tym ma statik? Myslim s hodnotenim bezpecnosti.

    mlaco je offline (nepripojený) mlaco

    mlaco
    AndrejG Pozri príspevok
    Co s tym ma statik? Myslim s hodnotenim bezpecnosti.
    No hej.. ale verim ze bude mat viac skusenosti/rozumu ako ja mlady/laik.

    Rozhodnut sa pre roletu budem moct aj potom - ak by predsa nie - hodim do dutiny polystiren a nic sa nedeje.

    Roletove preklady - zeby aj WC okienko?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.