Zavrieť

Porady

dohoda o vzajomnom zapocte

dobrý deň,
potrebujem sa poradiť - vytvorila som v interných dokladoch zápočet - 2 interné doklady v rovnakých celkových sumách a teraz by som potrebovala vytlačiť dohodu o VZ, ale to mi už nejde, aj keď si vyselektujem len tie dva ID, neprejde mi to do toho tlačiva - neviete kde robím chybu???
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    joki je offline (nepripojený) joki

    joki
    Zápočet sa robí na jednom ID, likviduj pohľadávky a potom záväzky. V položkách budeš mať DF a zároveň OF. Potom to už bude zobrazovať správne.

    renatan je offline (nepripojený) renatan

    renatan
    Nesmieš vytvárať dva interné doklady, ale len jeden, na ktorom zaúčtuješ celý zápočet a potom si vytlačíš aj doklad o zápočte z tlačových zostáv.

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    a ešte taká pikoška, keď sa sumy započítavaných faktúr nerovnajú, tak treba dať voľbu zlikvidovať čiastočne tú faktúru, ktorá má vyššiu sumu.... ja som z toho bola jeleň

    Iwett je offline (nepripojený) Iwett

    Iwett
    Ziarowka Pozri príspevok
    a ešte taká pikoška, keď sa sumy započítavaných faktúr nerovnajú, tak treba dať voľbu zlikvidovať čiastočne tú faktúru, ktorá má vyššiu sumu.... ja som z toho bola jeleň
    áno, presne tak, menšiu celú, a z väčšej čiastočnú úhradu

    dohoda o vzajomnom zapocte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.