Zavrieť

Porady

nahľad strany a tlač dokumentu

prosím o pomoc,
napisala som si dokument v exceli, uložila som ho a pred tlačou som pozrela náhľad strany a nič, prázdne,dala som tlačiť a vypísalo mi, že dokument nie je
velmi, velmi prosim o pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Skusala si si vyhladat dany dokument na disku? ALebo ten existuje a je prazdny? Skusala si funkciu "undo" (spat) po tom co sa ti stratil text?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    melbak Pozri príspevok
    prosím o pomoc,
    napisala som si dokument v exceli, uložila som ho a pred tlačou som pozrela náhľad strany a nič, prázdne,dala som tlačiť a vypísalo mi, že dokument nie je
    velmi, velmi prosim o pomoc
    Skús trochu zrozumiteľnejšie popísať tvoj problém. Z uvedeného neviem vydedukovať, či ti zmizol celý dokument, či len obsah dokumentu, či len v náhľade nič nevidíš? A keď zrušíš náhľad, máš tam ten tvoj text?

    Bol to novovytvorený dokument, alebo si po niekom prepisovala obsah dokumentu?

    v každom prípade vyskúšaj nasledovnú vec - niekde v menu (neviem ti presne povedať kde, lebo ja mám excel 2007) je možnosť "Oblasť tlače" . Tam by tiež malo byť "Vymazať nastavenie oblasti tlače", skús to a napíš, či to pomohlo. Ak nie, odpovedz na zadané otázky.

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Doplnim Chobota
    Pre excel 2003 je to v SUBOR----OBLAST TLACE----VYMAZAT NASTAVENIE OBLASTI TLACE

    melbak je offline (nepripojený) melbak

    melbak
    velmi pekne dakujem za pomoc, nebudem uz popisovat presnejsie problem, ale nahlad uz mam, no trochu som sa potrapila, ale nevadi

    este raz dakujem

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    melbak Pozri príspevok
    velmi pekne dakujem za pomoc, nebudem uz popisovat presnejsie problem, ale nahlad uz mam, no trochu som sa potrapila, ale nevadi

    este raz dakujem
    Aspoň by si nám (prípadne niekomu, kto bude mať v budúcnosti podobný problém) mohla prezradiť, v čom bol problém?

    melbak je offline (nepripojený) melbak

    melbak
    no takto nejako to bolo, napisala som v exceli tabulkovy dokument, ktory bol na troch stranach a chcela som , aby na každej strane bolo automaticky zahlavie, no a tolko som klikala(strana, pata....)az som sa dostala na oblast tlace, kde som si nieco nechtiac zrusila a uz bol problem na svete, no a za vasej pomoci som sa z toho vymotala

    este raz velmi pekne dakujem


    m.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Usudzujem, že bola vyznačená oblasť tlače na miestach, kde nič nebolo uvedené, tak sa zobrazila a aj tlačila prázdna strana. Je tak?

    melbak je offline (nepripojený) melbak

    melbak
    Rozalka Pozri príspevok
    Usudzujem, že bola vyznačená oblasť tlače na miestach, kde nič nebolo uvedené, tak sa zobrazila a aj tlačila prázdna strana. Je tak?
    uz nad tym velmi nerozmyslam, lebo tomu ani velmi nerozumiem, ja som babka - pocitacova amaterka, ale zkokonalujem sa

    m.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Jéj, tak to ti fandím, lebo ja bezúspešne mojich rodičov nahováram na internet. Keby tatko zistil, čo by všetko mohol "navštíviť" a "precestovať", asi by sme ho museli párom volov večer-čo-večer ťahať od PC, ale si nedá povedať, tvrdohlavec jeden ...

    nahľad strany a tlač dokumentu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.