Zavrieť

Porady

PDA - neprehrava MP3 pod WM6, chybna asociacia suborov??

Ahojte,
dalsi IT problemik..

Chcem si nastavit MP3 ako zvonenie telefonu v PDA. Po spusteni telefonu-ponuka- zobrazit moznosti sa dostanem na zalozku zvuky. Tu vidim zoznam predvolenych zvukov, vratane pozadovanej MP3 melodie (ta je uz nakopirovana v prislusnom priecinku). MP3 melodiu ale mi neprehra a ani mi ju nedovoli vybrat a ulozit ako zvonenie. Instalovany mam WM6 Proffesional.

Ako by to pod WM6 nepoznalo format suboru a nevedelo aky program na otvorenie MP3 ma pouzit. MP3 nespustim ani kliknutim na subor, napíse mi - "subor nelze otevrít, bud neni podepsany duvernym certifikaten, nebo jednu z jeho soucasti nelze najit." Ale ak spustím Media Player alebo TCPMP tak cez tieto programi ich prehram. Ako by nieco vo WM 6 chybalo, ale neviem čo..

Dakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Iba pre info, problém vyriešený. V TCPMP /Volby / Nastaveni / Vybrat stranku / Asociace s typy souboru a tam zaskrtnut MPEG Audio soubory

    Už to funguje, len TCPMP nesmiem odinštalovať :-)

    PDA - neprehrava MP3 pod WM6, chybna asociacia suborov??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.