Zavrieť

Porady

Grilážové trubičky

Vie niekto poradiť ako sa robia grilážové trubičky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jankaso je offline (nepripojený) jankaso

    jankaso
    Ďakujem za odpoveď ale ja mám záujem o výrobu grilážových trubičiek t,j viem že sa spraví karamel , pridajú sa orechy, horúce sa vyvaľká a skrúti na drevenú varešku. potom sa plnia plnkou.

    brioska je offline (nepripojený) brioska

    brioska
    moja mama to robieva a ja to viem teoreticky tiez, robila som ich vsak iba raz, lebo moc ich nelubim, su na mna prisladke. postup je presne taky, ako pises, daj si pozor, aby si nerobila velku davku naraz, rob to v malej rajnicke a daj pozor aby si ich stihla skrutit kym su teple, lebo ked vychladnu, budu sa pri toceni lamat.
    aku plnku do nich davas?

    mariena bj je offline (nepripojený) mariena bj

    Obyčajna žena ,ktora sa o všeličo zaujima ...viac mariena bj
    Ja som nieco podobne robila ,aleto boli Medove trubičky.Tak ak chces skusit:25dkg.hladkej muky,20dkgcukru,15dkgmedu,3dkg masla,3žltky,2lyžice mlieka,na špičku nožasody bicarbony.KREM:1/8litra silnej kavy instantnej/ja som dala obyčajnej/,1žltok,1lyžica Solamilu,3lyžice cukru,20dkg masla. KREM:Uvarime si tuhy bešamel,ktory nechame vychladnut a po častiach ho postupne zašlahavame do spevneneho masla.CESTO:Vypracovane cesto vyvalkame na tenko.Vykrajujeme z neho kolieska asi 5cm.ktore potom na papieri na pečenie prudko upečieme asi pri teplote 180stupnov.Takto upečene kolieska za tepla opatrne stačame na ručke drevenej varechy,alebo na tenkej trubičke.V zhybe pritlačime.Nechame ich odležat a nakoniec plnime kremom a konce obalime v cokolade.

    Marta V je offline (nepripojený) Marta V

    Marta V
    Marína Pozri príspevok
    Zaujímavý je aj tento recept Domino v oplatce
    Tento recept je aj dobrý, a je dobré piecť ho aj na sviatky, keď je viac druhov koláčov, ja ho zvyknem dať aj do mraziaka, zabalený v mikroténovom sáčku a dobre sa krája aj mierne rozmrazený.
    babka - ježibabka
    Marta V Pozri príspevok
    Tento recept je aj dobrý, a je dobré piecť ho aj na sviatky, keď je viac druhov koláčov, ja ho zvyknem dať aj do mraziaka, zabalený v mikroténovom sáčku a dobre sa krája aj mierne rozmrazený.
    Dobrý recept. Už aj ho idem prilepiť k môjmu. Ja mám iný, tak ho prikladám.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.