Zavrieť

Porady

Plastove okna z Polska ?

Zdravim,
nakupovali ste niekto plastové okna v Polsku ?
Zaujimala by ma aká je tam cena ,pripadne odkaz na web stránku.
Dakujem
Usporiadat
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja by som si radšej kúpila okná doma.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Twiggy Twiggy

Twiggy je offline (nepripojený) Twiggy

Moji rodicia maju z Polska, ale kupili ich cez SVK firmu v LC. Su maximalne spokojni a cena bola super.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Rozalka Pozri príspevok
Ja by som si radšej kúpila okná doma.
O tom tu už bola debata, nevidím žiadny problém na polských oknách.
Záleží od výrobcu a použitých materiálov.Cenovo je to tam určite výhodnejšie ,ale kupoval by som len od renomovaného výrobcu.
Ja mám polske okna ,ale kupované u nás od f. OKNOPLAST KRAKOW a sú určite kvalitnejšie ako 80% okien vyrábaných na Slovensku.Skús sa pozrieť cez google len na tu fabriku čo ich vyrába a porovnaj s 80% výrobcov u nás čo vyrábajú okna pomaly v garážach.Hlavne je doležité z akeho materialu je okno , výstuž a kovanie.A za ďalšie poznám veľa firiem , ktoré si dávajú vyrábať okná v Polsku a predávajú ich ako Slovenské.Dnes je to v podstate všetko vyrobené v EU.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Aj ja mám od tejto firmy okná a som maximálne s nimi spokojná. Poliaci majú pobočku aj u nás, prišli, pozakrývali nábytok a raz dva boli hotoví. Odviedli kvalitnú prácu a okná mám tuším 3 roky a nemám s nimi žiaden problém, teraz sme si od nich objednali okná a dvere na náš domček , práve zajtra majú prísť montovať. Svokra si objednala u slovenskej firmy a hold okná mali poľské...takže veľakrát ani netušíme odkiaľ slovenské firmy okná vlastne majú.
0 0
zdehima zdehima

zdehima je offline (nepripojený) zdehima

A na kolko vychadza jedno okno od tejto firmy ?
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
zdehima Pozri príspevok
A na kolko vychadza jedno okno od tejto firmy ?
určite záleží od rozmerov, aké majú okná. Nie každé okno má rovnakú cenu, lebo každé je iné, zadaj nejaké parametre.
0 0
ates ates

ates je offline (nepripojený) ates

Rozalka Pozri príspevok
Ja by som si radšej kúpila okná doma.
Však aj pračky,parkety,stavebný material,nábytok,potraviny to Všetko nájdeme v obchodoch,hypermarketoch a nerobí sa ztoho velký BUMM!!!Slovenský výrobcovia okien,zobudte sa,však sme v EU!!!Konkurujte aj vy z cenami a netreba predražovať lebo je to Slovenské, a neohovárajte našich susedov,nezávidte im!!!Však majú značku CE ,certifikáty......a to už naozaj nemôže byť zlé okno!
Polské okná sú kvalitné,napriek Velmi priaznivej ceny!
0 0
poular poular

poular je offline (nepripojený) poular

DanielaSĽ Pozri príspevok
Aj ja mám od tejto firmy okná a som maximálne s nimi spokojná. Poliaci majú pobočku aj u nás, prišli, pozakrývali nábytok a raz dva boli hotoví. Odviedli kvalitnú prácu a okná mám tuším 3 roky a nemám s nimi žiaden problém, teraz sme si od nich objednali okná a dvere na náš domček , práve zajtra majú prísť montovať. Svokra si objednala u slovenskej firmy a hold okná mali poľské...takže veľakrát ani netušíme odkiaľ slovenské firmy okná vlastne majú.
Daniela,ahoj, nevieš posunúť kontakt na tú firmu??Ďakujem. Som z okr. Pezinok.Dakujem
0 0
KacenkaXX KacenkaXX

KacenkaXX je offline (nepripojený) KacenkaXX

Obyčajný človek, ktorý sa snaží niečo naučiť.... ...viac
Ahoj,
nie je podstatne odkial su okna, ale ake su - aky to je profil, kolko maju komor - standard je 5, kolko maju tesneni (2, 3, alebo 4) a hlavne, ci maju vystuz okolo celeho okna. Daj si na to pozor, lebo ak maju len casti vystuze, tak sa casom ohnu. Lacne polske okna maju aj tendenciu zmenit farbu - ozltnut. Potom mas klucku bielu, ale okno zlte. Pracujem vo firme na okna a menili sme uz aj plastove - polske okna, ktore nemali ani 10 rokov... No moji rodicia maju prave okna z Polska a su s nimi velmi velmi spokojni... Teda, zalezi od okna
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

ates Pozri príspevok
Však aj pračky,parkety,stavebný material,nábytok,potraviny to Všetko nájdeme v obchodoch,hypermarketoch a nerobí sa ztoho velký BUMM!!!Slovenský výrobcovia okien,zobudte sa,však sme v EU!!!Konkurujte aj vy z cenami a netreba predražovať lebo je to Slovenské, a neohovárajte našich susedov,nezávidte im!!!Však majú značku CE ,certifikáty......a to už naozaj nemôže byť zlé okno!
Polské okná sú kvalitné,napriek Velmi priaznivej ceny!
Dobre všetko si vyriešil/a/, super cena, super kvalita a čo so zárukou? napr.kovanie kam to má ísť reklamovať spotrebiteľ u okien z Poľska?
Potom mu budú dobrí aj výrobcovia zo Slovenska.
0 0
16b93419b4848a960327cd61f 16b93419b4848a960327cd61f
90 percent okien pochadza z polska,profil je skoro stejny v celej eu akurat ta praca je lacnejsia v polsku,najdu sa babraci aj tu aj v polsku
0 0
Pubert Pubert

Pubert je offline (nepripojený) Pubert

A este pri terajsom kurze Polskej meny sa to urcite oplati.Ja som nadmieru spokojny s kvalitou a aj cenou.
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
Sused pred tromi rokmi namontoval plastové okná aj dvere, všetko si sám doviezol z Poľska. Jedno okno asi omylom nemalo správnu veľkosť. Za tri dni prišli Poliaci a doviezli správne. Okná sú pekné, dobré, len lacnejšie ako naše čo máme slovenské. Rozdiel v nich nevidím.
0 0
lubica53 lubica53

lubica53 je offline (nepripojený) lubica53

všetko čo píšete je fajn ale, ktorý z vás si uvedomujete, že naše peniaze , ktoré nosíte do PL do maďarska, ukrajinu alebo do rakuska, oslabujú našu ekonomiku. beriete robotu slovakom a sami sebe. Potom nadávate, ze mame nizske platy a podobne. No jasne, že ich mate nízke keď sa sami okrádate. A na margo tých poľských okien. Ja som mala možnost vyidieť jedno rozrezané. Poviem vám pekný bordel ani o polnoci v kome by som ho nechcela. Kto z vás už videl veľa muziky za málo peňazí. Na oko žiadny rozdieml ale co bolo dnu je na zamyslenie keď nie na zaplakanie. Tak vám prajem šťastný wiber
0 0
lubica53 lubica53

lubica53 je offline (nepripojený) lubica53

pekna somarina o oknach asi vies prd
0 0
lubica53 lubica53

lubica53 je offline (nepripojený) lubica53

Pubert Pozri príspevok
A este pri terajsom kurze Polskej meny sa to urcite oplati.Ja som nadmieru spokojny s kvalitou a aj cenou.
tebe ptril ten prd
0 0
lubica53 lubica53

lubica53 je offline (nepripojený) lubica53

16b93419b4848a960327cd61f Pozri príspevok
90 percent okien pochadza z polska,profil je skoro stejny v celej eu akurat ta praca je lacnejsia v polsku,najdu sa babraci aj tu aj v polsku
to nie je pravda
0 0
starkas starkas

starkas je offline (nepripojený) starkas

Nekupuj plastové okná v Polsku. Nie sú kvalitné a v konečnom dôsledku nič neušetríš.
0 0
Milan.Žiška Milan.Žiška

Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

Nestačia vám "naše", dovezené našimi firmami. Teraz fičia akcie až do 50% a v kvalite si je možné fakt vybrať. Ja mám s Polskou kvalitou len negatívnu skúsenosť ( a s prípadnou reklamáciou, servisom ...).
0 0
jojkoz jojkoz

jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

lubica53 Pozri príspevok
všetko čo píšete je fajn ale, ktorý z vás si uvedomujete, že naše peniaze , ktoré nosíte do PL do maďarska, ukrajinu alebo do rakuska, oslabujú našu ekonomiku. beriete robotu slovakom a sami sebe. Potom nadávate, ze mame nizske platy a podobne. No jasne, že ich mate nízke keď sa sami okrádate.
Huraa konecne nejaky riadny narodovec - NEKUPUJME SMEJDY zo zahranicia - NAKUPUJME ESTE VACSIE SMEJDY U NAS !!! - sice to bude naprd - ale ostava to doma

lubica53 Pozri príspevok
A na margo tých poľských okien. Ja som mala možnost vyidieť jedno rozrezané. Poviem vám pekný bordel ani o polnoci v kome by som ho nechcela. Kto z vás už videl veľa muziky za málo peňazí. Na oko žiadny rozdieml ale co bolo dnu je na zamyslenie keď nie na zaplakanie. Tak vám prajem šťastný wiber
Tak ako su neklavalitne polske okna su aj nekvalitne slovenske dokonca aj nemecke a neviem este ake.
Rovnako ako aj cina robi veci nekvalitne (tych je u nas vacsina - PRETOZE IDE O CENU ) - robi aj veci SPICKOVE - to by tazko mohla taka krajina mat napr. vesmirny program.

Takze kazde taketo hrube odsudzovanie vyrobkov z nejakej krajiny je scestne - ked sa nejedna o konkretnu znacku ci lepsie dokonca konkretnu firmu ci vyrobcu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať