Zavrieť

Porady

Aktualizácia windovs XP

IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Zatiaľ som si neinštalovala SERVIS PACK 3 , nakoľko je vraj problém kde je procesor INTEL.Takže čakám ako sa to vyvinie, ale ak si dám vyhľadať aktualizácie tak mi je ponúknutá aktualizácia v ktorej je aj nejaký nástroj , ktorý preskenuje počítač na víriusy , neviem či si aj toto mám stiahnuť alebo to vynechať . Nebude sa mi to biť s NOD? Poraďte.
Usporiadat
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Musím priznať, že sa netrápim individuálnymi aktualizáciami - mám zapnuté automatické aktualizácie - a zatiaľ som ich vždy povolil nainštalovať. SP3 je nainštalovaný, mám procesor Intel a nezbadal som žiadne problémy...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

SP3 by som moc nedoporucoval instalovat, ked mas zapnute aktualizacie, tak ber to (obrazne napisane) ze SP3 uz mas. Pretoze SP3 je zozbieranie patchov od kedy vznikol SP2, no a ked pravidelne aktualizujes, alebo to mas auto.. tak je to OK
Ja mam SP2 aktualizacie vypnute a ESS, zatial bez problemov
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Nemám zapnutú automatickú aktualizáciu, práve z tých dôvodov ohľadne problémov Servis packu3. Windows update mi ponúka okrem Servis Packu 3 aj iné dôležité aktualizácie a jednou z nich je aj nástroj na inštalovanie nejakého programu , ktorý preskenuje počítač na viry a ten neviem či si mám vybrať nainštalovať , alebo nie alebo ho mám jednoducho neinštalovať.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ak mas NOD, tak to neinstaluj (to je moj nazor)
0 0
tomas67 tomas67

tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

Mne to akurát všera inštalovalo na sp3 aj s tým nástrojom, a žiadny problém sa neviskytol, a mám aj eset smart security.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

On tým nástrojom myslí asi Removal Tools od Microsoft-u.
0 0
geronimo13 geronimo13

geronimo13 je offline (nepripojený) geronimo13

fero11 radí, ale neradí presne, SP3 nie je len zozbieranie patchov od vydania SP2, to po prvé a po druhé ak si to (Removal Tools) stiahneš a nainštaluješ tak sa to s Nodom biť nebude ...
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ja nemam SP3 ani ho neplanujem davat, pocul som, ze ludia si to odintal. pretoze s tym maju problemy
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Fero11 Pozri príspevok
Ja nemam SP3 ani ho neplanujem davat, pocul som, ze ludia si to odintal. pretoze s tym maju problemy
Hm, SP3 mam nainstalovany uz niekolko mesiacov a zatial som nezaregistroval nejake problemy sposobene jeho instalaciou.
Takze si moze teraz kazdy vybrat
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A mne sa teraz niečo také sťahuje.... tak som zvedavá.
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Ďakujem Vám za rady , ja som sa nakoniec rozhodla stiahnuť tú aktualizáciu bez toho nástroja a Servis Pack 3 zatiaľ neinštalujem , nakoľko mám ten procesor INTEL a u nás v práci tam kde máme INTEL procesory boli a sú veľké problémy. PRI AMD procesoroch nebol a ani nie je žiadny problém. Takže zatiaľ to nechávam doma bez Servis Packu 3.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ja som si raz (asi v roku 2004) aktualizovala XP v notebooku a tak sa mi spomalil počítač, že som automat.aktualizácie vypla. Neviem, či robím dobre, ale neaktualizujem radšej ani v druhých počítačoch.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Či aktualizácie spomalia alebo inak znefunkčnia niektoré funkcie systému záleží veľmi na tom, ako je systém udržiavaný, či nie sú tam poškdenia alebo zmeny systémových súborov, čo a ako je tam nainštalované.
Ak je systém v poriadku tak by nemali aktualizácie škodiť ale len pomôcť - rôzne vylepšenia, bezpečnosť ... .

Čo sa týka SP3 boli vydané beta verzie ktoré spôsobovali problémy, ale ak sa nainštaluje final verzia nemala by spôsobiť žiadne spomalenie a už vôbec nie pády systému - nemám ale skúsenosti so systémami s procesormi Intel.
Ale pripadá mi nelogické aby Microsoft vydal niečo čo by nevyhovovalo tak veľkej skupine užívateľov ako je skupina používajúca procesory Intel.
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
SP3 pre Windows XP som instaloval cca na 10 PC vo firme. No problems.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Najskor by som sa opytal sam seba pred instalaciou. Naco mam instalovat SP3, len kvoli tomu, ze vysiel ?? Mam v PC nieco nie vporiadku, nefunguje my nieco ??
SP3 si dam len kvoli tomu, aby my nezlenivela Rammka, pretoze je akosi malo vytazena
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Fero11 Pozri príspevok
Najskor by som sa opytal sam seba pred instalaciou. Naco mam instalovat SP3, len kvoli tomu, ze vysiel ?? Mam v PC nieco nie vporiadku, nefunguje my nieco ??
SP3 si dam len kvoli tomu, aby my nezlenivela Rammka, pretoze je akosi malo vytazena
Na PCčku, z ktorého skoro nonstop vybieham na internet, by som asi neuvažoval nad tým, či inštalovať bezpečnostné záplaty operačného systému.

Mám aj PCčko, z ktorého na internet chodím cez presne definovaný port na presne definovanú IP adresu iba za účelom aktualizácie antivírového programu. Na tom PCčku nemám nainštalovanú žiadnu aktualizáciu najväčšieho "vírusu" na svete, pod výrobu ktorého sa hrdo podpisuje istá nemenovaná firma.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

nic v zlom, lenze uz viac krat som sa stretol na inych forach s tym, ze nejde my to, nejde my tamto a odpoved bola odinstaluj SP3.
Dalsia odpoved.... dik uz to ide
0 0
RudyB RudyB

RudyB je offline (nepripojený) RudyB

ja som opatrný čo sa týka servis pack, mám to vypnuté,

ak sa nejaký servis pack už osvedčí potom ho nainštalujem.

zatiaľ som pri takomto postupe žiadny problém nezaznamenal.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ja mam v PC jeden HW, ktory pouziva jeden SW a ten potrebuje SP2, kebyze ho nepotrebuje, tak mam stale SP1.
SP3 si mozu davat osoby, ktore pouzivaju PC hlavne na NET a na MS office, pripadne nejake MS aplikacie, ale ak si do PCI pychnes nejake exotickejsie zariadenie, tak SP3 bude viac menej robit problemy, az pokym nevyjdu na to patche
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Fero11 Pozri príspevok
Ja mam v PC jeden HW, ktory pouziva jeden SW a ten potrebuje SP2, kebyze ho nepotrebuje, tak mam stale SP1.
SP3 si mozu davat osoby, ktore pouzivaju PC hlavne na NET a na MS office, pripadne nejake MS aplikacie, ale ak si do PCI pychnes nejake exotickejsie zariadenie, tak SP3 bude viac menej robit problemy, az pokym nevyjdu na to patche
No presne...a neoptrebuješ ani exoticke zariadenie. Včera som sa pod SP2 asi 3 hodiny snažil rozchodiť grafickú kartu...a to je obyčajný GeForce asi 3roky starý.

Ale aktualizácie vo win mám štandardne vypnuté..to sa hádam neoplatí ani zapnúť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať