Zavrieť

Porady

reinkarnačná hypnóza

neviete mi prosím niekto poradiť hypnotizéra,ktorý by sa zaoberal reinkarnačnou hypnózou? najlepšie v okolí trnavy, púchova.....ďakujem
Usporiadat
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Toto sú hodne nebezpečné veci.Môže zostať trvale poškodená psychika.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Kedysi som prehovárala manžela, aby sme vyskúšali hypnózu ( mali to ako nepovinný predmet na VŠ ), nechcel o tom ani počuť. Je to naozaj veľké riziko. Teraz číta Rýzla: Parapsychológia o živote po smrti. Nie preto, že by sme to chceli znova vyskúšať, ale preto aby pochopil niektoré veci. Vravel, že mi to potom laicky podá, aj keď Rýzl píše celkom zrozumiteľne, mala som problém ho pochopiť. Na Tvojom mieste by som skôr vyskúšala meditáciu, možno sa Ti podarí dostať sa do stavu, v ktorom nájdeš odpovede na určité otázky. Vraj celkom dobré je aj šamanské putovanie, ale aj tu je riziko, že nebudeš vedieť po čase rozlíšiť čo je realita a čo sen. Treba byť veľmi opatrný. Pokiaľ nie je človek pripravený na to, čo sa môže dozvedieť, radšej by som to neskúšala. Skús si najskôr prečítať literatúru týkajúcu sa reinkarnácie, hypnózy, o živote po smrti.... Je ich veľmi veľa určite ťa dačo zaujme.
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
galisamara Pozri príspevok
neviete mi prosím niekto poradiť hypnotizéra,ktorý by sa zaoberal reinkarnačnou hypnózou? najlepšie v okolí trnavy, púchova.....ďakujem
ak sa smiem opýtať prečo to chceš podstúpiť? ja som niečo podobne absolvovala,nebola to priam hypnoza ale velmi podobne. ja som mala na to dôvod (či už niekto bude alebo nebude veriť) duchov. môj sused sa tým zaobera a ten mni aj pomohol. ale naozaj nemala by si sa zverovať do rúk šarlatanom a neskusenym ludom. a celkovo nemala by si to robiť lebo môžeš mať velke ťažkosti. naozaj rozmysli si to prosim
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

galisamara Pozri príspevok
reinkarnačnou hypnózou
Ahoj.

Ja miesto tohoto používam zdravý rozum - každí ten svoj. ODPORÚČAM.

Ka Mil
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
pokiaľ je ten hypnotizér naozaj dobrý,tak nehrozí žiadne nebezpečensto,
a keď to zadávateľ témy chce, tak nech ide na hypnózu,
on sám vie, čo ho k tomu vedie..., takže by som neodhovárala....
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
galisamara Pozri príspevok
neviete mi prosím niekto poradiť hypnotizéra,ktorý by sa zaoberal reinkarnačnou hypnózou? najlepšie v okolí trnavy, púchova.....ďakujem
Ja som bola v BA na niečom podobnom u Moniky Śindelárovej .Môžem dať kontakt
0 0
charonme charonme

charonme je offline (nepripojený) charonme

James Randi - odporucam si pozriet dajake videa, hoci aj na jutube
0 0
feron feron

feron je offline (nepripojený) feron

galisamara Pozri príspevok
neviete mi prosím niekto poradiť hypnotizéra,ktorý by sa zaoberal reinkarnačnou hypnózou? najlepšie v okolí trnavy, púchova.....ďakujem
fakt by ma zaujímal dôvod, prečo ho chceš vyhľadať, aspoň stručne.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
mno asi sa mu/jej nechce zapájať do debaty, žeby si to rozmyslel/a

galisamara
Junior Member
Posledná návšteva: Včera 02:20 PM
0 0
simonatt simonatt

simonatt je offline (nepripojený) simonatt

myslim,ze hypnoza je dost nebezpecna.
ale bola som na niecom podobnom v hladine alfa, zazitky fakt silne a velmi dobre, a dost mi to pomohlo..mala som dost velky problem ktory som prakticky tymto vyriesila.ta pani co to robi je z tt,len je velky problem sa u nej objednat,ma vela ludi,a prednasa v prahe,takze treba si pockat aj mesiac na termin.prve stretnutie je len rozpravanie o tom co vas trapi, preco to chcete podstupit,take to psychologicke vysetrenie a ona uzna za vhodne ci to mozete podstupit..je to konkretne abkreativna psychoterapia podla dr.Drahomickeho.
ak chcete,kontakt vam poslem
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
maca.tt Pozri príspevok
Ja som bola v BA na niečom podobnom u Moniky Śindelárovej .Môžem dať kontakt
Monika Šindelárová, ktorá je aj majster REIKI ? Robila som u nej Reiki III.
Nevedela som, že robí aj hypnózu. Je v nej dobrá? To len zo zvedavosti, osobne by som to nepodstupovala, sú aj iné, bezpečnejšie techniky, napr. rodinné konštalácie, SRT, Vertikálna realita a iné.
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
motylik7 Pozri príspevok
Monika Šindelárová, ktorá je aj majster REIKI ? Robila som u nej Reiki III.
Nevedela som, že robí aj hypnózu. Je v nej dobrá? To len zo zvedavosti, osobne by som to nepodstupovala, sú aj iné, bezpečnejšie techniky, napr. rodinné konštalácie, SRT, Vertikálna realita a iné.
Je to ona ale jedná sa o regresnú terapiu,ja som ju absolvovala u nej.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
A pomohlo ti to?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ja som tiež absolvovala regresnú terapiu. Išla som tam s tým, že absolútne tomu neverím, ale vyskúšam. Ležala som ale 15 min., robila to čo mi kázala a nič. Tak som si povedala, že končím, že je to blbosť, ale zrazu sa so mnou začalo všetko točiť, ako keď v telke dávajú film a presúvajú sa v čase, to bol neskutočný vír. A tiež zážitky boli veľmi silné a tiež som si tam odstránila niektoré zdravotné problémy z minulosti.
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
motylik7 Pozri príspevok
A pomohlo ti to?
Bol to velmi silný zážitok,vyriešila som si tam vzťah s maminým druhom.Ktorý mi povedal že sa vo mne príjemne sklamal ....Ono to nebolo hned po absolvovaní ale za pár mesiacov.Bolo toho viac......, na koniec mi povedala aby som žila tak nech nemusím raz umierať sama.Nič nehovoriac že som samotár a pustím si k sebe velmi málo ludí.Dodnes na to rada spomínam,boli tam odpovede na otázky z môjho života.
0 0
fanari fanari

fanari je offline (nepripojený) fanari

ahojte vsetci, prosim vas, viete mi dat niekto kontakt na MONIKU SINDELAROVU, ktora robi regresne terapie? maca.tt ? chcela som ti poslat sukromu postu, ale nejde to. ak sa k tomuto dostanes, prosim, daj vediet. velmi dolezite a surne.. dakujem
0 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
Reinkarnační hypnóza je velmi riskantní záležitost. Sugestivní regresi popisuji v příloze. Je zajímavé, že spíš dáme na zprostředkované rady a osoby, než na odborníky s kvalifikací. Jen pro zajímavost, ze 223 mých klientů na "cesty do minulých životů" jsou od r. 1991 jen tři slováci, ostatní z tzv. západní Evropy a USA. Petr
1 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
fanari Pozri príspevok
ahojte vsetci, prosim vas, viete mi dat niekto kontakt na MONIKU SINDELAROVU, ktora robi regresne terapie? maca.tt ? chcela som ti poslat sukromu postu, ale nejde to. ak sa k tomuto dostanes, prosim, daj vediet. velmi dolezite a surne.. dakujem
Napísala som ti Monikine číslo do SS, dúfam, že ti správa dôjde
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Reinkarnační hypnóza je velmi riskantní záležitost. Sugestivní regresi popisuji v příloze. Je zajímavé, že spíš dáme na zprostředkované rady a osoby, než na odborníky s kvalifikací. Jen pro zajímavost, ze 223 mých klientů na "cesty do minulých životů" jsou od r. 1991 jen tři slováci, ostatní z tzv. západní Evropy a USA. Petr
Peter,
príloha je veľmi zaujímavá - môže byť pokračovanie?
0 0
slnka slnka

slnka je offline (nepripojený) slnka

Ahoj, mohla by som ta aj ja poprosit o kontakt na Moniku Sindelarovu? Bola som na jednej jej prednaske a ten kontakt nikde neviem najst. Velmi dakujem )
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať