Zavrieť

Porady

Dobrá mascara?

Slecny a damy potrebovala by som poradit pri kupe spirali. V drogeriach je ich nepreberne mnozstvo a ja by som potrebovala nieco extra specialne pre zvodny pohlad. Viete mi dobre poradit popripade vase skusenosti ake pouzivate. Dakujem
Usporiadat
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Ťažko radiť pre zvodný pohľad. Každá má iné mihalnice. Ja používam Maybeline, Avon a Oriflame. Treba len skúšať, s ktorou budeš spokojná.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

áno, ťažko poradiť. záleží od toho aké má ktorá mihalnice (jemné, husté, tvrdé, mäkké) a záleží aj na kefke maskary. Ja mám trochu redšie mihalnice, stredne dlhé a používam od Miss sporty XXL. Je fakt že mi ich opticky zhustí a predĺži.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Vyskúšala som rôzné značky, ale už druhý rok si kupujem LÓreal je veľmi kvalitná a vydrží mi aj trištvrť roka. Je to také balenie v zlatej farbe.
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
funny221 Pozri príspevok
nieco extra specialne pre zvodny pohlad.
Myslíš, že zvodný pohľad spraví maskara? No asi len v reklame.
0 0
Katka91 Katka91

Katka91 je offline (nepripojený) Katka91

Ja už roky používam vodeodolnú Maybelline (dosť často mi slzia oči, preto používam vodeodolnú), zatiaľ som s ňou veľmi spokojná, ale priznám sa, že už dávno som nevyskúšala nič iné, takže ťažko porovnávať.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Katka91 Pozri príspevok
Ja už roky používam vodeodolnú Maybelline (dosť často mi slzia oči, preto používam vodeodolnú), zatiaľ som s ňou veľmi spokojná, ale priznám sa, že už dávno som nevyskúšala nič iné, takže ťažko porovnávať.

chcela by som sa spytat, ci mas nejaky specialny odlicovac na vodeodolnu spiralu, ja mam vzdy problem kym si ju dam dole
0 0
Gibson Girl Gibson Girl

Gibson Girl je offline (nepripojený) Gibson Girl

tak tu je ozaj tazko radit. Zalezi aj od toho, kto ma ake mihalnice. Ja si mascaru vyberam podla toho, aky ma stetec a vzdy sa mi to osvedcilo.
Kordula, ked nepomozu specialne pripravky na odlicenie vodeodolneho make-upu, tak mozem odporucit obycajny detsky olej s azulenom. Je jemny a zarucene odlíči.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Ja som si na jar kupovala Loreal špirálu a bola k tomu akcia odličovací gél a je to výborná vec, ale dostať ho aj samostatne.
0 0
funny221 funny221

funny221 je offline (nepripojený) funny221

Minule som niekde citala ze aj miss sporty nieje na zahodenie. Tak som sla do drogerie ze vyskusam. Kupila som MISS SPORTY STUDIO LASH za 99,- (taka zelena s ohybnou kefkou) a s vysledkom som naozaj spokojna. Mam velmi pekne dlhe, vytocene a zhustene mihalnice. A mate pravdu kazdemu vyhovuje nieco ine ale ja som momentalne spokojna. Take ako Avon a Oriflame velmi nemusim lebo mne to nejako neucinkuje. A co sa tyka toho odlicovania, ak nie specialne pripravky na odlicovanie oci tak presne ako sa spominalo detsky olej
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja nedám dopustiť na túto: http://www.rimmel.sk/shop/produkt/?p...=94&category=5
Aj predtým som si kupovala od Rimmelu, som s nimi spokojná.
Je brutálne čierna. Nemám moc dlhé alebo výrazné mihalnice a fakt pomohla....
0 0
Katka91 Katka91

Katka91 je offline (nepripojený) Katka91

korduľa Pozri príspevok
chcela by som sa spytat, ci mas nejaky specialny odlicovac na vodeodolnu spiralu, ja mam vzdy problem kym si ju dam dole
To neviem, zatiaľ som po ňom nejako špeciálne nepátrala, mne to ide celkom dobre s čistiacim pleťovým mliekom. Mám aj odličovač z AB kozmetiky, ale v účinku nevidím nejaký podstatný rozdiel.
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Ja mám už dlhý čas špirálu Maybelline- DEFINE-A-LASH, má umelú kefku a som s ňou veľmi spokojná /má zelený obal/, výborne sa nanáša a kefka sa nezlomí /ako u Rimmel/. Veľmi si chvália špirálu od Oriflame - Wonder lash - tiež s umelou kefkou.
0 0
Alena19 Alena19

Alena19 je offline (nepripojený) Alena19

Ja už roky používam super špirálu od L´oreal myslím, že sa volá Lash architeckt (alebo nejako podobne). Je síce trošku drahšia, ale naozaj stoji za to!!!
0 0
Turka1 Turka1

Turka1 je offline (nepripojený) Turka1

Ja si myslím, že najdôležitejšia je kefka, stačí, keď nájdeš tú, ktorá ti vyhovuje. Ja som úplne "unesená" z mascary AVON Supershock. Keď už nefarbí, kupujem si do nej náplň Regina za cca 1,2 € (natlačím do nej asi 1/2 tuby). Viem, že to vyznie "lacno", ale mne sa to osvedčilo a nevyhadzujem peniaze stále na novú špirálu. Tá od kefka AVONU nemá "chĺpky" ale je celá z umelej hmoty a ten hrebienok úžasne oddelí mihalnice a nekĺže po nich.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Maxfaktor 2000, tu požívam roky a som nadmieru spokojná, je fakt dobrá a vydrží dlho.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Je fakt, že je ťažko si vybrať tú najvhodnejšiu. Ja teraz používam L´oreal telescopic a musím uznať, že stráášne dlho vydrží- aj linka tekutá a je naozaj dobrá , že riasy nie sú ťažké( niektoré mascari doslova ako olovo na mihalniciach ledva sa mrká ) a nelepí a má dobrú kefku. Takže Loreal je OK. Predtým som mala Maxfaktor a tiež bola dobrá.
Každému čo vyhovuje.
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Odporucam MAX FACTOR, 2 000 calories
0 0
g.mirka g.mirka

g.mirka je offline (nepripojený) g.mirka

Ja som teraz vyskusala Max factor - false lash effect, je vynikajúca, robi sa aj vodeodolna, aj umyvatelna.
A ak chces mat total zvodne mihalnice, skus v kozmetickych
studiach permanentne riasy, kolegyna mala, vydrzi to nejake 2-3tyzdne, a
vobec to nevyzeralo umelo, nepouzívas mascaru. Cena je cca 1000sk.
0 0
layla layla

layla je offline (nepripojený) layla

g.mirka ja mam tu istu spiralu, ale podla mna je to spirala jak kazda ina. nevidela som rozdiel a vyskusala uz niektora z vas umele mihalnice??? myslim take v celku, dostat ich aj v drogerii. mam ich doma uz asi dva mesiace a neviem ani ako sa "nasadzuju". Poradte prosim. Dakujem
0 0
tetajana tetajana

tetajana je offline (nepripojený) tetajana

Avon a Oriflame urcite nie... malujem sa cca 10 rokov, ale od tychto znaciek som este dobru spiralu nemala... Skus ktorukolvek od L´oreal-su sice drahe, ale efekt stoji za to!
A ku odlicovaniu oci detskym olejom: NEODPORUCAM! Moze to oci lahko podrazdit-potom su cervene a clovek sa cuduje, ze co sa stalo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať