Zavrieť

Porady

Vyhadzovanie nežiadúcich stránok

Prosim vás kto by mi poradil....mam taky problem ze mi furt vhadzuje nejaké erotické stránky a to aj ked prave niesom na ziadnej strane...jednoducho mi otvori okno s takou strankou a to dost casto... ...antiviraky mam ESET smart security , spybot, Ad-aware no ani jeden mi nic nenasiel...na internete som hladal co to asi moze byt a dozvedel som sa ze to mam asi nejaky hijacker...no neviem ako sa mam toho zbavit...pls do poradte mi nejako
Naposledy upravil BuRi_SVK : 22.09.08 at 20:21
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    specialpc je offline (nepripojený) specialpc

    specialpc
    Zdravim stiahni tento program : HijackThis - najdes ho na stahuj.sk
    uloz na plochu otvor a stlac na Do a system scan and save a logfile.
    A to co ti hodi do txt sem vloz .

    specialpc je offline (nepripojený) specialpc

    specialpc
    Ked to znova otvoris a spustis kontrolu tak mas tam moznost fix checked no a fixni :
    O2 - BHO: WormRadar.com IESiteBlocker.NavFilter - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - C:\Program Files\AVG\AVG8\avgssie.dll (file missing)
    O23 - Service: ICQ Service - Unknown owner - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQ Service.exe

    Ok. No to fixni a restartni PC. Potom dalej stiahni program : SUPERAntiSpyware zase na stahuj.sk Preskenuj a to co ti vyhodi vymaz Ale preistotu si to pozri co ti najde ci to neni nieco dvolezite OK . A este pouzivaj Firefox ako prehliadac. Napis potom
    ci ti to este robi.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    BuRi_SVK Pozri príspevok
    Prosim vás kto by mi poradil....mam taky problem ze mi furt vhadzuje nejaké erotické stránky a to aj ked prave niesom na ziadnej strane...jednoducho mi otvori okno s takou strankou a to dost casto... ...antiviraky mam ESET smart security , spybot, Ad-aware no ani jeden mi nic nenasiel...na internete som hladal co to asi moze byt a dozvedel som sa ze to mam asi nejaky hijacker...no neviem ako sa mam toho zbavit...pls do poradte mi nejako
    Síce ti neporadím ako to odstrániť, ale kým chybu nájdeš, môžeš si pomôcť aspoň s tým, že zakážeš vyskakovacie okná v prehliadači. Je to niekde v menu. Vo FF je to Nástroje - Možnosti - záložka Obsah a tam zakliknúť Blokovať nevyžiadané vyskakovacie okná. Aspoň ťa nebudú otravovať.

    BuRi_SVK je offline (nepripojený) BuRi_SVK

    BuRi_SVK
    ok diki ale furt to robi xD ale uz asi nie tak casto...a este nvm ci je to to iste ale ked napr. hram tak ma hazde stale do windovsu...niekedy tam vybehne takato stranka ale niekedy nic..len ma hodi do winu...ale asi to bude spojene stymi strankami...a este na nieco som prisiel ze ked mi takate stranky vyhodia tak ked kuknem historiu tak tam je nejake out.php alebo out.cgi ...no a tie stranky niesu rovnake ale pri kazdej je to out.niečo....nvm ci to daco znamena ale ak dakto viete pls poradte nejako xD
    Naposledy upravil BuRi_SVK : 23.09.08 at 13:20

    specialpc je offline (nepripojený) specialpc

    specialpc
    Presne tak to je spojene s tymi strankami. No pocuj este pokracujeme teda dalej skus stiahnut : Malwarebytes' Anti-Malware zase na stahuj. Keby nepomoze tak pojdeme asi inym programom.
    A vycisti si historiu,temp,cookies, atd. A Registre precisti este ccleanerom a aj aplikacie.

    BuRi_SVK je offline (nepripojený) BuRi_SVK

    BuRi_SVK
    no ten program malwarebytes ci jako mi nejde spustit...napise daku chybu ...a cez ten cleaner som to uz vycistil....takze asi dajaky iny program xD

    dopravca je offline (nepripojený) dopravca

    dopravca
    Prajem pekný deň. Blbne mi PC podobným spôsobom, ako vyššie uvedené, naskakuje mi nespočetné množstvo stránok,/ napr. FROM INTERNET SPEED MONITOR/ strašne to ruší pri práci a zdržuje, PC je veľmi pomalý a niektoré stránky ani nejdú otvoriť, často ho musím reštartovať, aby som sa vôbec pohol... Hore uvedeným návodom na odstránenie tohto problému nerozumiem, ani sa ich nepokúšam realizovať, ale zaregistroval som nejakú ponuku / ako na potvoru ju teraz nevidím a neviem presne ako sa volá/ proste nejaké CD na vyčistenie PC a súborov cca 800,-Sk záležitosť. Poraďte, mám si to objednať? Pomôže to? Dakujem za rady
    Naposledy upravil dopravca : 20.10.08 at 13:35

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.