Zavrieť

Porady

Prieskum

Ahojte, som tu nová , ale potrebujem poradiť, dostala som za úlohu vypracovať dotazník na prieskum trhu, ale taký, aby dopadol dobre pre nás , takže ak máte nejaké triky ako ho trošku zmanipulovať môžete mi prosím poradiť
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Aendy je offline (nepripojený) Aendy

Aendy

ahoj , to je dost nemiestny dotaz , to si dostala za ulohu ze vypracovat dotaznik a zaroven aby aj dopadol dobre? to mozes v takomto pripade napisat cokolvek si vymysli otazky dopis si k tomu percenta, ale pokial takto robite prieskum tak to je potom SILA!!!

Prieskum sa vacsinou robi preto aby sa zistila mienka nejakej skupiny ale nie preto aby boli dobre vysledky, to nemusis robit ziadny prieskum ale staci ked si daco vymyslis

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Priesku trhu? Na čo konkrétne? Nejaký výrobok?
Ak je výborný určite Ti prieskum dobre dopadne

Načo robiť prieskum na niečo , čomu vopred nedôveruješ? Zbytočná strata času...

ejja je offline (nepripojený) ejja

ejja
No, lenže ja mám vlastne urobiť prieskum, ktorý potom budeme ukazovať našim obchodným partnerom, že pozrite sa dajte do nás reklamu lebo toľkoto ľudí nás sleduje

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
ejja Pozri príspevok
No, lenže ja mám vlastne urobiť prieskum, ktorý potom budeme ukazovať našim obchodným partnerom, že pozrite sa dajte do nás reklamu lebo toľkoto ľudí nás sleduje
Vlastne potrebuješ klamať nádejných klientov?

Black je offline (nepripojený) Black

Black
ejja Pozri príspevok
Ahojte, som tu nová , ale potrebujem poradiť, dostala som za úlohu vypracovať dotazník na prieskum trhu, ale taký, aby dopadol dobre pre nás , takže ak máte nejaké triky ako ho trošku zmanipulovať môžete mi prosím poradiť
ejja Pozri príspevok
No, lenže ja mám vlastne urobiť prieskum, ktorý potom budeme ukazovať našim obchodným partnerom, že pozrite sa dajte do nás reklamu lebo toľkoto ľudí nás sleduje

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Len dúfajme, že ostatní tvorcovia podobných prieskumov a štatistík nerozmýšľajú rovnako

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

JankaO
ejja Pozri príspevok
No, lenže ja mám vlastne urobiť prieskum, ktorý potom budeme ukazovať našim obchodným partnerom, že pozrite sa dajte do nás reklamu lebo toľkoto ľudí nás sleduje
Oceňujem "odvahu" dať to verejne na toto fórum, s viac ako 100 000 členmi a niekoľko tisícov návštevníkov denne, pri 5 mil Slovensku...

FAA je offline (nepripojený) FAA

Som Božie dieťa FAA
arizona Pozri príspevok
Len dúfajme, že ostatní tvorcovia podobných prieskumov a štatistík nerozmýšľajú rovnako
Musím ťa sklamať, väčšinou rozmýšľajú rovnako.

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová
ejja Pozri príspevok
Ahojte, som tu nová , ale potrebujem poradiť, dostala som za úlohu vypracovať dotazník na prieskum trhu, ale taký, aby dopadol dobre pre nás , takže ak máte nejaké triky ako ho trošku zmanipulovať môžete mi prosím poradiť
Ja som tiež Nová, ale aj tak Ti skúsim poradiť. Vyhotov dotazník s alternatívnymi otázkami na tú istú vec. Otázky A a B. Z nich prvá A, by mala byť pozitívna pre firmu, a tá druhá by mohla byť protikladná. Ak opýtaný by si chcel vybrať tú druhú možnosť B, tak daj do poznámky, aby ju nevyplňoval, pretože takáto odpoveď nie je správna. A je to!!!

Daxis je offline (nepripojený) Daxis

Daxis
Zaoberám sa manažérskymi systémami riadenia a v rámci nich aj výberom dodávateľov. Ak sú Vaši potenciálni zákazníci aspoň tochu inteligentní, tak anketu v tom štýle, ako si popísala, veľmi rýchlo prekuknú a máte po dobrom mene. Radšej urob prieskum poctivo a čestne.

jason je offline (nepripojený) jason

jason
Dá sa to urobiť dvomi spôsobmi: Správne zvoliť otázku so všetkými podmienkami v zloženej vete, alebo si niečo vymyslieť.

Etika asi nič nehovorí...

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
To je dobrý príklad, prečo si pozerať auditované štatistiky a tak.
Poznám mnoho webov čo predávajú reklamy a pritom tam nikto nechodí. Dosť dobre netuším prečo im zadávatelia dávajú peniaze, ale keďže nič nie je na svete ideálne ani sa nad tým nepozastavujem.
No a teraz si dovolím túto tému uzavrieť. Každý vie asi prečo

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.