Zavrieť

Porady

Reklama zadarmo? Ak máte štýlový tovar.

Platíte za reklamu, ktorá nemá priamu odozvu a už vôbec interaktivitu?

MOJSTYL.sk to môže zmeniť.

MOJSTYL.sk prináša na web to čo už funguje medzi ľuďmi dávno. Reklama ústnym podaním.

Na MOJSTYL.sk môžete vytvárať živú reklamu. Ak máte zaujímavý tovar, užívatelia si o ho radi pozrú cez náš web, budú o ňom diskutovať a hlasovať.
Najlepším tovarom budú patriť popredné miesta na MOJSTYL.sk, podľa hodnotenia užívateľmi.
Užívatelia si tú nájdu dobrý tovar a vy spokojných zákazníkov.

Začnite pridávať svoj tovar a novinky z oblasti Módy, Interiérov, Exteriérov, Bývania, Architektúry, Kozmetiky atď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Richard Pozri príspevok
    Platíte za reklamu, ktorá nemá priamu odozvu a už vôbec interaktivitu?

    MOJSTYL.sk to môže zmeniť.

    MOJSTYL.sk prináša na web to čo už funguje medzi ľuďmi dávno. Reklama ústnym podaním.

    Na MOJSTYL.sk môžete vytvárať živú reklamu. Ak máte zaujímavý tovar, užívatelia si o ho radi pozrú cez náš web, budú o ňom diskutovať a hlasovať.
    Najlepším tovarom budú patriť popredné miesta na MOJSTYL.sk, podľa hodnotenia užívateľmi.
    Užívatelia si tú nájdu dobrý tovar a vy spokojných zákazníkov.

    Začnite pridávať svoj tovar a novinky z oblasti Módy, Interiérov, Exteriérov, Bývania, Architektúry, Kozmetiky atď.
    Richard je jediny Poradak, ktory (si) tu moze veselo spamovat...

    Ale nic v zlom - drzim palce. Odvaznym stastie praje (a kreativnym a pracovitym najma)

    Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

    Fabiana
    Richard Pozri príspevok
    Platíte za reklamu, ktorá nemá priamu odozvu a už vôbec interaktivitu?MOJSTYL.sk to môže zmeniť.
    Fantázia, keby mám vlastnú firmu, veru by som využila takúto reklamu. Nestihla som to však pozrieť celé, ale zbadala som tam známe nicky z porady. Chcem sa opýtať - je resp. bolo by to možné nejako prepojiť s poradou, aby sme sa nemuseli znova registrovať a aby nám ostali tie isté nicky? Bolo by to fajn, myslím, že týmto spôsobom je prepojený azet a zoznamka. Ďakujem!!!

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Fabiana Pozri príspevok
    Fantázia, keby mám vlastnú firmu, veru by som využila takúto reklamu. Nestihla som to však pozrieť celé, ale zbadala som tam známe nicky z porady. Chcem sa opýtať - je resp. bolo by to možné nejako prepojiť s poradou, aby sme sa nemuseli znova registrovať a aby nám ostali tie isté nicky? Bolo by to fajn, myslím, že týmto spôsobom je prepojený azet a zoznamka. Ďakujem!!!
    http://www.porada.sk/t90629-mojstyl-sk-priekopnici.html

    Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

    Fabiana
    Tak preklikala som to, ale to čo chcem som tam nenašla. Rozmýšľala som to prepojiť tak, že by na porade bola len ikonka na môj štýl a automaticky, keď som zaregistrovaná na porade by ma to hodilo zaregistrovanú na môj štýl. Nemusela by som sa znovu prihlasovať. Neviem či som to vysvetlila dosť zrozumiteľne.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Fabiana Pozri príspevok
    Tak preklikala som to, ale to čo chcem som tam nenašla. Rozmýšľala som to prepojiť tak, že by na porade bola len ikonka na môj štýl a automaticky, keď som zaregistrovaná na porade by ma to hodilo zaregistrovanú na môj štýl. Nemusela by som sa znovu prihlasovať. Neviem či som to vysvetlila dosť zrozumiteľne.
    Hlavne že si dosť zrozumiteľne dala Poradu ako svoju obľúbenú stránku. Máš za to u mňa 100 bodov!

    Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

    Fabiana
    Dav Pozri príspevok
    Hlavne že si dosť zrozumiteľne dala Poradu ako svoju obľúbenú stránku. Máš za to u mňa 100 bodov!
    Joooj Ďakujeeeeeem

    dejo1 je offline (nepripojený) dejo1

    dejo1
    nejak mi unika podstata veci, ako si niekto moze spravit reklamu ked si tam vystavi napr. kabelku alebo kuchynu? nieje to len pre firmy?

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    dejo1 Pozri príspevok
    nejak mi unika podstata veci, ako si niekto moze spravit reklamu ked si tam vystavi napr. kabelku alebo kuchynu? nieje to len pre firmy?
    Samozrejme, ze je to len pre firmy. Ale firmy by dnes neprezili bez takych, co sa na nete pochvalia, co kupili

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.