Zavrieť

Porady

hypotekarny uver

Tatrabanka mi ponuka hypotekarny uver co to je oplati sa vziat si tu pozicku ake su vyhody a ake su nevyhody.Dakjem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    t.betinka Pozri príspevok
    Tatrabanka mi ponuka hypotekarny uver co to je oplati sa vziat si tu pozicku ake su vyhody a ake su nevyhody.Dakjem.
    Keď nevieš, čo je hypotekárny úver, tak ho neber. AK to nepoznáš, zrejme to nepotrebuješ. A ak niečo nepotrebuješ, je to to zbytočné.

    t.betinka je offline (nepripojený) t.betinka

    t.betinka
    Prave že ho nepoznam čo to je hypotekarny uver preto sa pytam aky to je,potrebujem uver na kupenie bytu.Ci mas stym niekto skusenost.

    bonita je offline (nepripojený) bonita

    na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac bonita
    Skusenost s tym ma velka cast populacie.

    Hypo uver je, ked banka za teba zaplati kupnu cenu bytu a ty jej to splacas urcene roky v urcenych splatkach. Banka ma potom na liste vlastnictva tvojho kupeneho bytu tarchu a v pripade, ze prestanes splacat, tak tvoj byt jednoducho povedane zabavi , preda a stiahne si svoju nesplatenu cast.

    Podla dlzky rokov splacania zaplatis nielen uver , ale aj uroky. Casto az 100%. Pr. vezmes milion na 30 rokov a vratis 2 mil. Preto je dobre mat v zmluve moznost predcasneho splatenia uveru po nejakych rokoch, bez pokuty za predcasne splatenie. Mozes a nemusis tu moznost vyuzit. Ak vyuzijes budu uroky mensie. Mozno za 10 rokov sa dostanes k vacsim peniazom a tuto moznost uvitas. Inak musis ratat s tym, ze ak mas teraz cca 20 rokov, tak skoncis splacanie uveru v patdesiatke / to uz budes mat aj velke deti a mozno uz aj vnucata/.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Tatrabanku neodporucam v nijakom pripade. Sice ponukaju, ked klient este nema od nich ziadny uver, ale ako nahle ho zoberie, tak sa zacina kolotoc problemov. V prvom rade zabudnite na vybavenie do 48 hodin. Inak je tu uz vela tem, a aj priamo o Tatra banke......tam sa dozvies vela zaujimavosti.

    Hypotekarny uver z TATRABANKY
    Naposledy upravil lorelei : 26.09.08 at 18:04

    t.betinka je offline (nepripojený) t.betinka

    t.betinka
    BONITA si supeeer,x-krat dakujem za super radu.Pretože mam 42 r. 2 dospele deti byvam v najme kamarat nechce spisat najomnu zluvu ani oženit sa nechce adresu mam na mesto preto uvažujem o nejakom uvere,chcem si kupit byt.Pozerala som aj tu tatrabanku ale lepšie je niekoho opytat sa poradit.Najhoršie na tom je že som z vychodu prestahovala som sa na stredne Slovensko nemam tu rodinu nepoznam tu ludi.Prišla som na inzerat.Riskovala som pretože s exmanželom sme byvali v 1 dedine ohrozoval nielen mna ale aj moje deti.Išlo nam o život .

    bonita je offline (nepripojený) bonita

    na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac bonita
    Tak prajem, nech vam s detmi to byvanie vyjde.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.