Zavrieť

Porady

Čo mi dalo školenie?

Koniec roka sa blíži a je na čase sa zamyslieť nad dobrým školením. Vyberám si z veľa ponuknutých školení, ktoré by boli pre mňa najvýhodnejšie, najúčinejšie a ktoré by mi aj niečo dalo, nielen vzalo (myslím tým peniaze a chuť ďalej pracovať).
Dostávam veľa ponúk e-mailom a poštou, ale neviem sa rozhodnúť na tu správnu ponuku. Píšem to preto, lebo sa mi stalo, že som sa párkrát zúčastnila školení a boli len o tom, že sa skoro celý deň čítal nový zákon, s jednou prestávkou a malým občerstvením, keď už okolo 15,30 - 16,00 hod. sa monotónne rozprávanie, resp. čítanie zákona, prednášjuceho skončilo a mala byť diskusia, tak všetci utekali domov, lebo ... neviem.
A tak by som chcela touto formou vedieť, ktoré školenie by mi niečo dalo?(Samozrejme okrem p.Mihála, lebo jeho školenie bolo ozaj na úrovni.)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    m.hladka Pozri príspevok
    Koniec roka sa blíži a je na čase sa zamyslieť nad dobrým školením. Vyberám si z veľa ponuknutých školení, ktoré by boli pre mňa najvýhodnejšie, najúčinejšie a ktoré by mi aj niečo dalo, nielen vzalo (myslím tým peniaze a chuť ďalej pracovať).
    Dostávam veľa ponúk e-mailom a poštou, ale neviem sa rozhodnúť na tu správnu ponuku. Píšem to preto, lebo sa mi stalo, že som sa párkrát zúčastnila školení a boli len o tom, že sa skoro celý deň čítal nový zákon, s jednou prestávkou a malým občerstvením, keď už okolo 15,30 - 16,00 hod. sa monotónne rozprávanie, resp. čítanie zákona, prednášjuceho skončilo a mala byť diskusia, tak všetci utekali domov, lebo ... neviem.
    A tak by som chcela touto formou vedieť, ktoré školenie by mi niečo dalo?(Samozrejme okrem p.Mihála, lebo jeho školenie bolo ozaj na úrovni.)
    Napr. Ing. Cenigová je tiež dobrá.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    invest Pozri príspevok
    neviete či pán Mihál bude aj v Nitre?
    Pozri kalendár školení na spodnej lište PORADy - Nitra 19.11.08 - Agroinštitút

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    veronikasad Pozri príspevok
    Pozri kalendár školení na spodnej lište PORADy - Nitra 19.11.08 - Agroinštitút
    Áno, mám to preštudované, ale všetko je len v Blave. Východ je východ! Mám smolu.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    U mňa sa osvedčilo videoškolenie. Totiž mám problém dlhšiu dobu sa sústrediť na prednášajúceho, ak okolo mňa je priveľa šumu (ostatní zúčastnení, sem-tam mobil......).

    Pri videoškolení si môžem sám určiť kedy, ako, koľkokrát......

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    smith Pozri príspevok
    U mňa sa osvedčilo videoškolenie. Totiž mám problém dlhšiu dobu sa sústrediť na prednášajúceho, ak okolo mňa je priveľa šumu (ostatní zúčastnení, sem-tam mobil......).

    Pri videoškolení si môžem sám určiť kedy, ako, koľkokrát......
    Aha, už trochu chápem, prečo som bola na jedinom školení v živote, aj to som mohla radšej investovať v kozmetickom salóne. Pre mňa to je totiž len inak prečítaný zákon, alebo norma. A Ty si prvý, ktorý síce len minimálne, ale predsa len v niečom so mnou súhlasí. Mne totiž dodnes nikto nevysvetlil zrozumiteľne, čo mu školenie dalo. Okrem toho, že bol pohodlný dlhšie porozmýšľať, ako pochopiť osah informácie.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Nadviažem. Pretože na školeniach je viacmenej prítomných zamestnancov, ktorých vyšlu zamestnávatelia a ktorí to za nich vlastne zaplatia. Ak by si to mali platiť zamestnanci, tak určite je iný prístup ku školeniam. Pre nich je to akože voľný deň, česť výnimkám.
    p Mihál a p. Cenigová majú vynikajúce školenia, kde sa človek nenudí a počúva jedným dychom až do konca, aj napriek tomu, že je to únavné celý deň počúvať jedného človeka.
    Dávajú názorné príklady, ktoré veľmi potrebujeme, aby sme ich mohli použiť v praxi a to málokto dokáže tak dobre vysvetliť. Lenže nemôžem chodiť celý rok na jedno školenie, napr. o mzdách, pretože potrebujem školenie aj z inej oblasti v mojej práci.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    m.hladka Pozri príspevok
    Áno, mám to preštudované, ale všetko je len v Blave. Východ je východ! Mám smolu.
    Preklikni si mesiac, veď tam máš aj východ : 25.11. - Košice, 26.11. - Prešov, 11,12. - znova Košice

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ja mám celkom dobrú skúsenosť aj so školeniami z oblasti dani z príjmov a DPH, ktoré poriada agentúra RACIO z Prievidze - lektor Ing. Minársky, daňový poradca z Bratislavy. Okrem príkladov z praxe, podobne ako u p. Mihála, aj tu dostanem písomný materiál

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    veronikasad Pozri príspevok
    Ja mám celkom dobrú skúsenosť aj so školeniami z oblasti dani z príjmov a DPH, ktoré poriada agentúra RACIO z Prievidze - lektor Ing. Minársky, daňový poradca z Bratislavy. Okrem príkladov z praxe, podobne ako u p. Mihála, aj tu dostanem písomný materiál
    Ďakujem za dobrú správu, pretože práve na jeho prednášku idem a nevedela som kto a čo. V utorok prednáša v Košiciach.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    veronikasad Pozri príspevok
    Preklikni si mesiac, veď tam máš aj východ : 25.11. - Košice, 26.11. - Prešov, 11,12. - znova Košice
    Práveže to je len to jedno školenie, ktoré je skoro na celom Slovensku, ale iné témy akoby vymyzli. Ale aj tak ďakujem.

    renatan je offline (nepripojený) renatan

    renatan
    Ja tiež chodievam na školenia JUDr. Groszovej a podľa môjho názoru je vynikajúca, vysvetľuje aj na príkladoch. Možno chodí aj na východ, treba si to zistiť. Ja som sa na jej školeniach ešte nikdy nenudila.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Školenie od p. Ing. Jána Minárskeho mi dalo veľa. Konečne po dlhej dobe som bola na školení ohľadom DPH, ktoré mi niečo aj dalo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.