Zavrieť

Porady

Ako zistím heslo na windows účet?

Existuje nejaký spôsob alebo program ako ho zistiť?v počítači figurujem ako návšteva a potrebujem zistiť heslo na administrátora. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    anawinka Pozri príspevok
    Existuje nejaký spôsob alebo program ako ho zistiť?v počítači figurujem ako návšteva a potrebujem zistiť heslo na administrátora. ďakujem
    Jedine od administrátora, ak je to sieťový (firemný PC). Ak je to tvoj, tak od toho, kto ti to inštaloval.

    Alebo sa snažíš obísť ochranu firemnej siete?

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    anawinka Pozri príspevok
    Existuje nejaký spôsob alebo program ako ho zistiť?v počítači figurujem ako návšteva a potrebujem zistiť heslo na administrátora. ďakujem

    Existuje software, ktory to dokaze zistit. Konkretny odkaz ti vsak neviem dat. Dalsia moznost je spustit si windows v Safe mode a skusit, ci je konto administratora zaheslovane.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    To by ma tiez zaujmalo (nikdy som s kontamy vo win nic nerobil), mozno nie ten soft, ale ako sa dostat do win (to by my stacilo). Staci v save mode pridat dalsieho klienta a pri spusteny normal. windowsu, vybrat svoje konto ?

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Ani nie tak davno, asi mesiac dozadu jeden znamy potreboval zistit heslo na uzivatelsky ucet, pretoze ho zabudol. Nasiel som na internete nejaky soft, ktory sa spustal pri bootovani a dokazal v podstate hadat heslo. Osobne som ho neskusal, ale znamy mi povedal, ze nasiel nejaky program, ktory to heslo zistil inym sposobom.
    Popytam sa ho na nazov a dam vediet.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Uz som okolo toho nieco pogooglil, aj nejake softy vysnoril, ale zatial ich sem nedavam,
    Ze vraj staci live distro linuxu a nejake 2 hash subory niekde ulozit a potom pouzit caina (no neviem)

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    no ja neviem, ale obísť heslo administrátora v práci, to by som považovala za porušenie pracovnej disciplíny a z iného hľadiska ako zamestnanec by som si to nikdy nedovolila. Aj keď mne sa tiež občas páčia nejaké programy

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Samozrejme, ak by slo o pocitac v zametnani, urcite maju vypracovanu smernicu na zaobchadzanie s osobnymi udajmi a tam je spomenute, kto ma ake prava pristupove.
    Z uvedenych informacii v otazke nemozno priamo urcit o aky pocitac sa jedna. Takze budeme zatial v tom, ze je to osobny pocitac pisatelky.

    Ako zistím heslo na windows účet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.