Zavrieť

Porady

Prestavba nedokončeného domu

Dobry den.
Chcel by som vas poprosit o radu.Kúpil som hrubu stavbu rodinného dvojposchodového domu,mam v pláne jedno poschodie zbúrat a namiesto neho dat strechu(podkrovné bývanie).Je tu menší problém,predošlý majitel ma podla plánov iba obvodové steny,vo vnutry ma všetko inač,teraz neviem z čoho mám vychadzat a ako to nakreslit projektantovi ked bude odo mna pytat stare plány a tam je všetko inač...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    deli. je offline (nepripojený) deli.

    deli.
    nuz, projektant zoberie taku vecicku, vola sa "merac vzdialenosti" a odmeria si dom sam....

    www.pepo je offline (nepripojený) www.pepo

    www.pepo
    Diky,takže nieje problem len stači projektanta zobrat do domu a on sa s tym už pohraje?
    Inak sry možno mam primitivne otázky ,ale čo sa týka stavby som mimo

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    no nieje to take jednoduche... musi sa spravit zameranie objektu a musis to zaplatit, takze problem je iba v peniazoch
    hlavne si rozmysli ci tam naozaj chces nieco burat.

    www.pepo je offline (nepripojený) www.pepo

    www.pepo
    No,burat budem musiet,je to staršia stavba ešte z kvádrov a je to zbytočne vysoký dom(kto by to vytopil).Z prízemia kde by mal byť garáž ,kotolňa ,práčovna plánujem spravit kuchyňu,obývaciu miestnosť a spálnu ,WC,kúpelňu a hore dve izby.No neviem či je to reálne a čo mi na to povie projektant...

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    ved uvidis co povie ked to uvidi. ja by som to nechal tak. naklady na kurenie ti nevratia naklady na tu rekonstruciua asi... ale zalezi v akom je to stave.. ved budes mudrejsi ked sa na to pozre.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Nieje náhodou k dispozícii fotto? to len aby sme sa aj mi ostatný dostali triochu do obrazu.

    Prestavba nedokončeného domu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.