Zavrieť

Porady

Inštalačne CD k webke

Dobrý den,tak ja som tu už znama,že stale niečo potrebujem .
Ale čo by ste mi poradili,či sa teda vobec da .......
Spadol mi windows a s nim aj všetko čo bolo nainštalovane ,teda aj webkamera Mini Webcam Trust.......ibaže inštalačne CD nemožeme najst.Myslite ,že je nejaka šanca ho zohnat niekde,alebo si musim kupi novu?Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    No ak vieš typ kamery tak nie je problém vygoogliť ovládače na internete, pokial si stratila CD.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    názov webkamerky+driver+download, asi tak by som to dal do vyhľadávača...väčšinou prvé nájdené stránky su najlepšie

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    zapojíš wekamerku do PC a keď bude pýtať inštalačné CD tak dáš inštalovať nie z CD ale z priečinka kde si drivery pri sťahovaní uložila.
    chcem sa ešte spýtat na toto:ked som to začala inštalovat vyhodilo mi toto:že ked to nainštalujem možem si sposobit problemy a mam požiadat vydavatela softveru o softver krotý prešial ktorý uspešne prešiel kvalifikaciou Windowsu.............

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Na toto sa mozes vykaslat, odklepni pokracuj (respektive odpoved co bude pokracovat v instalacii)

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Nie vsetky ovladace su overene Microsoftom. Niekde som cital ze ten certifikat stoji nejaky ten dolar. V podstate ak doverujes zdroju odkial si stiahla ovladac, tak to mozes s kludom ignorovat. Ak nechces pouzivat webku a cakat na nieco co nikdy mozno nebude, tak to neignoruj.
    Ja osobne to ignorujem vzdy a skor ma to otravuje.
    Asi som už naozaj blba,dakujem za pomoc.Uložila som si do C -pod nazvom download...je to tak a nechce mi to nainštalovat ,lebo hardver nenalezl.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    sweetyaska@azet.sk Pozri príspevok
    Asi som už naozaj blba,dakujem za pomoc.Uložila som si do C -pod nazvom download...je to tak a nechce mi to nainštalovat ,lebo hardver nenalezl.
    No musíš ho pri inštalovaní vyhľadať na tom C:// download, ak by bol nahodou zazipovaný tak ho treba najprv rozbaliť do druheho priečinku a inštalovať odtial.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...no ak máš total comander alebo program winrar, rozbaľ zazipovaný súbor ( pokial je..zistíš to, že súbor je v žltej kocke:-) alebo tak, že súbor má koncovku .zip alebo .rar) tie rozbalené súbory niekam prekopíruj. A pri inštalácii navedieš inštaláciu na priečinok s rozbalenými drivermi....
    Už vobec neveim ako dalej,ved osm to nainštalovala aniččč,vraj 0hardver je nainš0ta0lovaný 0ale neb0ude spravne pracovat

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    skus, ci kamera funguje, ak nie, skus najst iny ovladac /na internete moze byt viac suborov/

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...no pravdepodobne môže to byť spôsobené i tým, že nemáš nainštalovaný software na kamerku, preto nemusí fungovať.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    sweetyaska@azet.sk Pozri príspevok
    Už vobec neveim ako dalej,ved osm to nainštalovala aniččč,vraj 0hardver je nainš0ta0lovaný 0ale neb0ude spravne pracovat
    Tu si nájdi presne tú tvoju kameru a k nej si stiahni ovládač.

    http://www.trust.com/products/defaul...NG&grp=WEBCAMS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.