Zavrieť

Porady

Súvzťažnosti od Jinráka.

Dobrý deň.

Mám veľmi dobré súvzťažnosti, ktorých autorom je pán Jindrák. Táto publikácia je už neplatná vzhľadom na rôzne zmeny. Dobre bolo rozpracované časové rozlíšenie nákladov a výnosov.

Mm otázku či niekto nemá informáciu o prepracovaných vydaniach od tohoto autora, alebo niečo iné kde budú príklady na časové rozlíšenie. Podvojné účtovníctvo od Ing. Cenigovej je šité hlavne pre poľnohospodársku oblasť a chcel by som niečo nie tak špeciálne zamerané.

Ďakujem.

apo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    niečo som predsa našla :

    http://www.elita.sk/produkt.php?offs...t=4&sub_cat=20

    cez vyhladávanie priamo na stránke zadaj Jindrák, je tam nová zbierka súvzťažností,

    Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou s opravami pro rok 2008


    Jaroslav Jindrák

    Tato publikace je určena pro účetní a jiné ekonomické pracovníky. Řízení a hodno... ďalej

    Cena: 448,00 Sk
    Cena v EUR: 14,87 €
    Naposledy upravil veronikasad : 30.09.08 at 14:35

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    Ďakujem pekne, ja som hľadal v gooogli a tam nič nebolo. Takže kúpim cez internetový obchod.

    apo
    Naposledy upravil apo : 30.09.08 at 15:28

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    Pán Jindrák píše pre české podmienky. Súvzťažnosti ktoré mám sú v Slovenčine a pre slovenské podmienky.

    Takže prosím ešte tip na dobrú publikáciu kde je dobre rozpracované časové rozlíšenie nákladov a výnosov.

    Ďakujem.

    apo

    gogina je offline (nepripojený) gogina

    gogina
    A čo Ing.Cenigová . Má nové vydanie PU rok 2008 .Ja som sňou spokojná. Nájdem tam všetko čo k práci potrebujem a dá sa objednať na ich webe.

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    Pani Ing. Cenigová ukážkovo rozpracovala časové rozlíšenie pre potreby poľnohospodárskej výroby a nie vždy tam viem nájsť paralelu s odvetviami služieb, obchodu a dopravy.

    apo

    Súvzťažnosti od Jinráka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.