Zavrieť

Porady

Krtkova Torta

Ahojte vsetci pecenia chtivi...

Chcela by som skusit urobit falosnu krtkovu tortu. Ma niekto zarucene dobry recept? Pripadne aj foto by sa hodilo. dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    prikladám recept, nepoužila som plátkovú želatinu ale granulovanú, 2 dl vody a 20 g želatiny, korpus som piekla pri 160 stupňoch 35 minút
    babka - ježibabka
    Ja som si odniekiaľ stiahla toto. Tak ako vidíš, budeš mať od dievčeniec na výber a môžeš skúšať. Ale ešte som ju nerobila. Nech sa Ti darí a dietko nech má radosť.
    A s dovolením si k nej prihodím aj tie Vaše a ďakujem aj ja za receptíky. Babka Oľga

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    kúp si ju v obchode v krabici,robila som ju je neuveritelne dobra odporäčam stojí to za to

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Ten spodný recept je už niečo iné. Sú tam moje poznámky, pečiem pri 160 stupňoch 35 minút, nepoužívam plátkovú želatínu ale 20 g granulovanej a 2 dl vody.
    Naposledy upravil Maruška54 : 17.05.09 at 06:39

    Maria3 je offline (nepripojený) Maria3

    optimista Maria3
    ....a kde je teda ten receptík? Dietko má v pondelok narodeniny, tak ma napadla táto torta, ale z krabice ju nechcem a recept tu neviem nájsť. Vďaka.

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Maria3 Pozri príspevok
    ....a kde je teda ten receptík? Dietko má v pondelok narodeniny, tak ma napadla táto torta, ale z krabice ju nechcem a recept tu neviem nájsť. Vďaka.
    asi som odstránila prílohu...napravím to poobede

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.