Zavrieť

Porady

e-mail

ahojte,
prosím o radu. Chcem si založiť nový mail a zrušiť konečne všetky staré ktoré už nepoužívam. Viete o nejakej dobrej stránke, kde by sa dal založiť?
Vyskúšala som už Centrum aj Zoznam ale pravidelne sú tam problémy, dlho sa načítavajú maily, hlási nejaké systémové chyby atď.

Nejaký nednoduchý a spoľahlivý mail.

Ďakujem za rady.

Sonrisa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja som tiež zrušila zoznam, kvôli neustálym chybám. Dlhšiu dobu používam gmail, som spokojná.

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Ja som zrusil inmail, kde som bol furt spamovany admin reklamou a zalozil som si gmail. www.gmail.com Som s nim velmi spokojny. Je tam moznost zmeny jazyka na slovensky. Taktiaz umoznuje stahovat si postu aj do PC.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    A do tretice gmail (vyuzivam velmi casto aj seznam, ale je tam len 10MB schranka, ak by som chcel viac, treba posielat nejake sms ....... ale inak som s tym spokojny)
    Na gmaily som zacinal s kapacitou schranky 3GB a teraz mam uz 7,2GB a postupne sa navysuje, takze problem s priestorom tam urcite nieje. A gmail ti nikdy nespadne, ako napr. ine postove servery, ktore robia udrzbu a su aj niekolko hodin off

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    gmail.com

    Ale tuším ťa tam musí niekto pozvať. Aspon to tak bolo.

    Ale schránku na zozname používam tiež, najmä vtedy, ked sa chcem niekam registrovať a potrebujem zadať adresu. A viem, že to nebudem využívať denne.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Dáša_ Pozri príspevok
    gmail.com

    Ale tuším ťa tam musí niekto pozvať. Aspon to tak bolo.

    Ale schránku na zozname používam tiež, najmä vtedy, ked sa chcem niekam registrovať a potrebujem zadať adresu. A viem, že to nebudem využívať denne.
    Nemusí tam nikto pozývať, to platilo niekedy predtým. Zadaj si www.gmail.com a tam si vytvor účet pošty. Je zdarma, máš k dispozícii asi 8GB priestor, POP3 nie je spoplatňovaný - takže si poštu sťhuješ do svojho PC, je v slovenčine, prehľadná stránka, nechodí stadiaľ spam, možnosť presmerovania pošty, podporuje chatovanie a aj internetové kamerky priamo zo stránky ... atd... .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.