Zavrieť

Porady

ahojte

som novacik na tejto stranke ale aj na pocitaci bludim na tejto stranke ktoru som nasla lebo potrebujem nejake rady a verim ze ich tu najdem som popletena z toho ako to tu funguje ale ja na to pridem... asi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    neboj sa, budeš tak veselo klikať medzi príspevkami ako my všetci,

    tak vitaj

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..a keby náhodou zablúdiš a niečo nebudeš vedieť,kľudne sem napíš..my ťa vymotáme..vitaj..

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    aj my sme tu zo začiatku blúdili, neboj rýchlo prídeš na veľa vecí, ktoré budeš potrebovať a nájdeš tu príma ľudí - vitaj

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    vallika Pozri príspevok
    som novacik na tejto stranke ale aj na pocitaci bludim na tejto stranke ktoru som nasla lebo potrebujem nejake rady a verim ze ich tu najdem som popletena z toho ako to tu funguje ale ja na to pridem... asi
    ... nie je lepšia stránka na rozdávanie si vzájomných rád a pomoci ako je porada. Vitaj medzi nami, ak sa nebudeš vedieť v niečom zorientovať, kľudne napíš, vyvedieme Ťa z toho...

    vallika je offline (nepripojený) vallika

    vallika
    Ďakujem všetkým........ určite napíšem ak budem potrebovať pomoc .Už som čítala nejaké porady . Aj som sa voľačo dozvedela,aj to pomohlo. Som rada ,že som našla taku PORADU Ak vytvorím novú tému (nechtiac) prepáčte

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    vallika Pozri príspevok
    Ďakujem všetkým........ určite napíšem ak budem potrebovať pomoc .Už som čítala nejaké porady . Aj som sa voľačo dozvedela,aj to pomohlo. Som rada ,že som našla taku PORADU Ak vytvorím novú tému (nechtiac) prepáčte
    tak vitaj medzi nami
    vallika Pozri príspevok
    som novacik na tejto stranke ale aj na pocitaci bludim na tejto stranke ktoru som nasla lebo potrebujem nejake rady a verim ze ich tu najdem som popletena z toho ako to tu funguje ale ja na to pridem... asi
    Valika, tiež sa trápim, či sa tu viem orientovať, ale skúšam.
    Dúfam, že sa tu všeličo dočítame. pá Karin

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.